2737
2734
عنوان

دعوا مدرسه

132 بازدید | 16 پست

امروز دوستم باهاش شوخی می‌کرد میگفتم نکن همش ویشگون می‌کرد یا با خودکار روی دستم خط می‌کشید روی گردنم با خودکار کشید منم عصبانی شدم خودکار با یک صدای وحشتناک زدم روی میز که کلا کلاس ساکت شد بعد خیلی تیز نگاش کردم گفتم نکن بعد نشست و گفت نمیدونم حالا چیه مگه چرا اینطوری میکنه و اینا بعد برگشت گفت آخرین بارت باشه جلوی جمع سر من داد میزنی و یک بار دیگه بگی میزنم توی دهنت و یک عالمه چرت و پرت دیگه برگشته میگه فکر کردی خیلی گنگی گفتم نه و خلاصه جوابشو می دادم بعد که تموم شد کلاس همین چند دقیقه پیش گفتم حالا آخر سال منم نهم هستم بزار دلخوری پیش نیاد زنگ زدم معذرت خواهی کنم دیدم دو تا بوق خورد بعدیت مشترک مورد نطر در حال مکالمه هست فهمیدم بلاک کرده منم از همه ی شبکه های اجتماعی مخصوصا تماس بلاگش کردم اون شوخی های بی جا می‌کرد من که عکس العمل نشون دادم تازه منو بلاک کرده اشتباه کردم به نظرتون؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
من خودم دلم نمیاد کسی ناراحت بشه از دستم  ولی بقیه ماشالله اصلا مهم نی براشون

توهم مهم نباشه عزیزم همیشه خودت به خودت احترام بزار غرورتو حفظ کن بقیه هم بهت احترام میزارن هرکیم نزاشت محلش نزار

منم خوشم نمیاد نمیخواستم چیزی بگم فقط لبخند میزدم دیگه یک دفعه زدم کلا با خاک یکسان شد😅

گردوخاک کردی امامهم نیس یادمیگیره باهرکسی هرجورخاس رفتارنکنه

سکوت دربرابربعضی حرفاچقدزیباست وقتی قراراست پاسخ راخدابدهد
گردوخاک کردی امامهم نیس یادمیگیره باهرکسی هرجورخاس رفتارنکنه

بچه خوبیه ولی بعضی وقتا شوخیاش کار دستش میده تا حالا اینقدر عصبانی منو ندیده بود واس همین داغ کرد بچه ها رو بگو همه خشک‌شدن زده بود کلا در سکوت کامل اصلا فکر نمیکردم خودکار بزنی به میز اینقدر صدا بده😂

2706