2737
2734
اره دیگه پسره شب عقد بش گفت گمشو نمیخوامت،  یعنی هر کسی اینو میدید میگف پسره میتونه راننده ش با ...

چرا پسره نخواست رو من هیچ وقت ازش نپرسیدم هیچ وقت 

درست نیست یه نفر درد میکشه من بپرسم جا زخمت چطوره،  همیشه حریم دارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐 چه کثافتی بوده  

خیلی 

اخه تو به چیت مینازی..... 

میدونی من فکر میکنم ادما وقتی پایین هستن بعد به یکی میرسن که دوستشون داره اونم خیلی دور بر میدارن که چه کسی هستن 

تعداد کمی هست که افتاده هستن حالا چه از نظر مالی میگم یا تحصیلات یا زیبایی یا خانواده یا هر چی 

زخم خوردم که هیچ هرشب و هر روز روش نمک ریخته میشه میسوزه تا عمق وجودم 

هیچ وقت نمیبخشمون الهی که دردی که به من دادنو عینا بکشن نه یه درصد بیشتر نه یه درصد کمتر

خدایا بذار همیشه حست کنم❤🤲
2738

من با اینکه به عشقم رسیدم دلم پراز زخم های عاطفی شده از پدر وخانوادم از خود عشقم که الان کنارمه و قسم میخوره که عاشقمه از روزگار از همه 😔حال ظاهریم خوبه،،اما یاد این زخم و دردها میفتم عصبی و بی حوصله میشم انگار کل بدنم از درد تیر میکشه با عشقم بگو بخند دارم اما یهو یاد حرفاش و کاراش میفتم دلم برای خودم میسوزه 

میشه تعریف کنی؟  داستان چی بود؟

کسی که دوستش داشتم و اونم تمایل داشت به دلایلی مال یکی دیگه شد. داستانش طولانی و غمگینه خیلی. سال ۸۷ عروسی کرد. من ۲ سال یا بیشتر وضعیت روحی خیلی بدی داشتم اما یه روز دیدم که با شوهرش میگه و میخنده... دیگه اهمیتشو واسم از دست داد. هنوزم دوستش دارم و میخوامش اما دیگه براش اونجوری بی تابی نمیکنم... در نهایت با خودم گفتم خب اون دیگه خوشبخته پس خودت چه مرگته؟ و حالم کلا عوض شد

(( آقا هستم )) 🙏🙏 وارد تاپیک خصوصی بانوان نمیشم. در ضمن کاربر قدیمی هستم!