2733
2734
عنوان

عطر سید جواد گرمی چنده ....

100 بازدید | 9 پست

درباره عطر سید جواد مشهد میپرسم ..گرمی چنده ....

یک عطر۵۰ میل داخل کانال نوشته پانصد هزار تومان.....

فتوشاپ رایگان طراحی کارت ویزیت طراح کارت پستال طراح کاتالوگ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سید جواد نمیدونم چیه اما اگ همون عطر مشهدی نظرته که فقط میگم نگییییر ک فوق العاده بده

20 اسفند1400. 8 صبح روز جمعه ای که از شبش از استرس خابم نمیبرد گوشیم زنگ خورد که ای کاش نمی‌خورد ای کاش اون جمعه رو نمیدیدم صدای پشت گوشی که با گریه گفت بیا که بابا حالش خیلی بده. لباس مشکی پوشیدم و رفتم و پارچه سیاه روی در دیدم و پدری که دیگه نبود.اون جمعه من مردم. از اون روز هر جمعه می میرم. خدایا متنفرم از تمام جمعه هات. خدایا از چیزی که می‌ترسیدم سرم اومد از من ک گذشت هیچکسو با عزیزانش امتحان نکن خدایا. خدایا میشه فقط یه روز پدرمو بهم برگردونی 😭خدایا دلم ازت پره ولی بازم شکرت. خدایا دومین نی نیمم گرفتی نمیدونم حکمتت چیه دلم شکسته ولی بازم شکرت 💔بابایی نی نی من ک خیلی دوست داشتی ببینیش اومد 💖 میدونم که از اون بالا واسش دعای خیر میکنی. دوست دارم🖤
2728
مگه عطر مشهدی رو نمیگی؟ هالویین نمیدونم چیه

عطر سید جواد عطر مشهدی هست ولی اونی سردرد میاره مثلا مثل گلابه ....گلاب عالیه بوش عالیه ....ولی اون بوش بده ...بقیه عطراش خوبه

دوستان اسم فروشگاهش عطر سید جواده فقط عطر مشهد نداره که

دوست مون اشتباه متوجه شده ...عطر سیدجواد بهترین عطرفروشیه ....فقط عطر حرم خیلی اصلی داره ...باید با الکل کمی قاتی شه

2740
عطر سید جواد عطر مشهدی هست ولی اونی سردرد میاره مثلا مثل گلابه ....گلاب عالیه بوش عالیه ....ولی اون ...

من نه بوی گلاب دوست دارم نه عطر مشهدی. گلاب بوی جنازه و قبر میده. عطر مشهدی بوی پیرزنایی که پا درد دارن 

من نه بوی گلاب دوست دارم نه عطر مشهدی. گلاب بوی جنازه و قبر میده. عطر مشهدی بوی پیرزنایی که پا درد د ...

گلاب که ارام بخش اعصابه....واسه همون تو ختم ها ازش استفاده میشه ....عطرخالص  حرم منظورتونه نه عطر مشهدی عطر مشهدی انواع طیف از عطرها شاملشه .عطر حرم اگر ترکیب درست باشه برای سردرد خوبه .و ارام بخشه اعصابه ....ترکیب عصاره هاش باید درستباشه ...