2737
2734
عنوان

تعبیر خواب(زایمان و شیردادن به نوزاد)

| مشاهده متن کامل بحث + 9929 بازدید | 24 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تعبير خواب زايمانزخيلي خوب به معناي رها شدن از سختي و نوازاد دختر گشايش روزيه وشير دادن به بچه بركت

انشاا... گلم 

ممون از جوابت😚😚😘😍

😎😀پوزیشن موردعلاقم اینه که من زیر باشم 👇پتــو رو😀👆
نینی شمام دختره عزیزم؟

بله  

اَللّهُمَّ ارْزُقْنى شَفاعَةَ الْحُسَیْنِ یَوْمَ الْوُرُودِ وَ ثَبِّتْ لى قَدَمَ صِدْقٍ عِنْدَکَ مَعَ الْحُسَیْنِ وَ اَصْحابِ الْحُسَیْنِ الَّذینَ بَذَلُوا مُهَجَهُمْ دُونَ الْحُسَیْنِ عَلَیْهِ السَّلامُ ...
2728
در کل خوابت خواب خیلی خوبیه . هم زایمان خیلی خوبه هم بچه شیر دادن . خیره ان شاالله منم چند روز پیش م ...

ای جونم 

قربونت

انشاا... شماهم زایمان خوب و راحتی داشته باشی و نی نیت به سلامتی بیاد ب اغوشت

بسلامتی،تعبیرش اینه که ایشالا بزودی نینی نازتو بغلش میکنی و شیر میدی بهش،بعدم یه چیزی یه خانم مومن ب ...

اين اصلا خواب بدي نيست اتفاقا خيلي خواب خوبيه من مطمنم كه ميگم چون كسي تو نزديكيم بود اون بنده خدا تعبير خواب بلد بود كارشم حرف نداشت و به خاطر اين تعبير خيلي خوابارو ميدونم

ای جونم  قربونت انشاا... شماهم زایمان خوب و راحتی داشته باشی و نی نیت به سلامتی بیاد ب اغوشت

ممنون عزیزم . ان شاالله به حق این شبای عزیز هر کی نی نی میخواد خدا سالم و صالحشو بهش بده و به اونایی هم که داده ببخشه . 

اَللّهُمَّ ارْزُقْنى شَفاعَةَ الْحُسَیْنِ یَوْمَ الْوُرُودِ وَ ثَبِّتْ لى قَدَمَ صِدْقٍ عِنْدَکَ مَعَ الْحُسَیْنِ وَ اَصْحابِ الْحُسَیْنِ الَّذینَ بَذَلُوا مُهَجَهُمْ دُونَ الْحُسَیْنِ عَلَیْهِ السَّلامُ ...
2738
ممنون عزیزم . ان شاالله به حق این شبای عزیز هر کی نی نی میخواد خدا سالم و صالحشو بهش بده و به اونایی ...

🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

اين اصلا خواب بدي نيست اتفاقا خيلي خواب خوبيه من مطمنم كه ميگم چون كسي تو نزديكيم بود اون بنده خدا ت ...

میدونم عزیزم این خواب بدی نبود مت درکل گفتم بهم گفتن خانم باردار خوابای بدشو به اب بگه،البته نمیدونم چقدر درسته ولی اینجا گفتم شاید کسی استفاده کرد☺

دختریعنی گوش دردودلای مادر❤ پسریعنی پشت وپناه مادر❤ ❤❤❤❤❤❤❤ زندگیم فدای خنده هااتون ❤خدایا❤ممنونم که منو لایق هردوتاش دونستی عاشقتمممم خدااااااا