2737
2734

؟؟؟

خـدای‌قشنگم♥️گشایشی ایجاد کن برای دل هایی که با بغض صدایت میکنند🍃تاپیک مذهبی و دعا تگم کنین ممنون.و لطفا برای رسیدن به خواسته هام یه حمد بخونین یا صلوات ،ان شاءالله حاجت روا بشید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چندسال پیش یه خانمه برام قهوه گرفت .یچیزایی گفت که حالمو خراب کرد و با خودم گفتم چرت میگه و بیخیال شدم از حرفاش

ولی بخدا یکسال نشده همه اون چیزایی که گفته بود سرازیر شد و اتفاق افتاد. اون موقه زنه معتاد بود و ف.ال میگرفت برای مصرف موادش .الان ترک کرده و ازدواج کرده و دیگه ف ال نمیگیره.ولی از اون موقه دیگه میترسم ف ال بگیرم خیلی بده از اینده با خبر شی

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.درمانده ام بفریادم برس یا ارحم الرٰحمین  
2738
فا ل نگیر ببدبختی سنگینی نحسی میاره جن میفته ب زندگیت بیا درستش کن

چه ربطی به جن داره؟

خـدای‌قشنگم♥️گشایشی ایجاد کن برای دل هایی که با بغض صدایت میکنند🍃تاپیک مذهبی و دعا تگم کنین ممنون.و لطفا برای رسیدن به خواسته هام یه حمد بخونین یا صلوات ،ان شاءالله حاجت روا بشید
چندسال پیش یه خانمه برام قهوه گرفت .یچیزایی گفت که حالمو خراب کرد و با خودم گفتم چرت میگه و بیخیال ش ...

دقیقا منم استرس همینو گرفتم 

حالمو خراب کرد

منم یه بار امتحان کردم از کنجکاوی درست بود تا مرگ پدربزرگمم گفته بود و برگاممم😶

حالمو خراب کرد این فا.لگیره

دقیقا منم استرس همینو گرفتم  حالمو خراب کرد

نباید برید من دیگه هیچوقت اینکارو نمیکنم

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.درمانده ام بفریادم برس یا ارحم الرٰحمین  
نباید برید من دیگه هیچوقت اینکارو نمیکنم

🙁یعنی. بنظرت همه چیزایی که گفت حتمی اتفاق میفته؟

ارع

بنظرت چیزایی که میگن حتمی اتفاق میفته؟

2706