2733
2739

معمولیه اندامت

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....

🤣 منم وقتی مشکی می‌پوشم تو آینه خودمو میبینم فکر میکنم خیلی خوشگلم😭😂

تاریخ نشون داد اینو                                                                                                                                     (((نفرین مادران جگر سوخته و داغ فرزند دیده گیراست)))                               👌🏻۱۴۰۳/۰۲/۳۱👌🏻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بنده خدا رفت🤣

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍

۴۲ ۴۳ سال با توجه به پوستتون

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉نی نی سایت فضای عجیبی است که در آن واژه   روشنفکری فحش حساب میشه !!!!!
2740
🤣 منم وقتی مشکی می‌پوشم تو آینه خودمو میبینم فکر میکنم خیلی خوشگلم😭😂

اره آدم خوش اندام تروجذاب ترمیشه😁

بگذار بگویند و بگویند و بگویند.. بگذار بِبُرند و بدوزند و بپوشند.. تو بخند، گوش بده، خیره بمان، هیچ مگو..
حرف بدی که نزدم میخای یکی بزن زیرچشم‌خواهر

😂😂😂😂😂😂😂😂😂بعضیا کلا دعوا دارن

من تو تاپیک ینفر که نوشته بود گوه خوردم نوشتم خب نخور بعد اگه بدونی چیکارا کرد آخرش گفتم غصه نخور من درکت میکنم گفت تو گوه منو بخور درکم نکن😂😂😂😂😂

تاریخ نشون داد اینو                                                                                                                                     (((نفرین مادران جگر سوخته و داغ فرزند دیده گیراست)))                               👌🏻۱۴۰۳/۰۲/۳۱👌🏻
2706