2733
2739
عنوان

پدر شوهرم بهم گفت خوشگله بابا !!!

| مشاهده متن کامل بحث + 2434 بازدید | 89 پست
پدر شوهر منم میگف ناز بابا🥲💔 لعنت به نامزدم تفف به روش بیشرف

چرا نامزدت

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡
خوشبحالت،ببخش ولی یه طوری حسودیم شد بهت،یه لحظه بغضم ترکید

الهی بگردمت خواهرم ❤

فدای دلت بشم غصه نخور عزیزم 

گفتی بغض گردی خودمم بغضم گرف منم سختی زیاد کشیدم=*)

یه روز همه اینا میگزره تموم میشه و میتونی لبخند دنیارو ببینی ..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی حسه خوبی داشت اخه نمیدونی که =*) قشنگ احساس کردم مثه دخترش دوسم داره 

تا جایی که دور برم دیدم پدرشوهرا چیزی تو دلشون نیست🥰

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
خوشبحالت،ببخش ولی یه طوری حسودیم شد بهت،یه لحظه بغضم ترکید

یعنی پدرشوهر شما از پدرشوهر من بدتره که باید برای حرف معمولی هم متوسل به موساد میشدیم؟

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2731
2738
بله تورو بهم گفت زشتی

پدرشهر من هم دست کمی نداشت خیلی اذیتم کرد امیدوارم اون دنیا هم نبینمش

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
تنها نیستی لنگه اش من دارم ،هرچند مهم نیست یه قربون صدقه رفتن بابام به دنیا می ارزه

دقیقا

بره به درک

اصلا بود و نبودش یکیه برام

شکوه سکوت را، به ارزانیِ کلام مفروش‌...شیخ بهایی
2706