2737
2734
عنوان

درگیری امروز من تو اتوبوس با ی خانم

| مشاهده متن کامل بحث + 11092 بازدید | 249 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم کاری ندارم ولی همیشه برای رضای خدا ی مهربونی کوچیک بکن شهدا همیشه فداکاری می‌کردن خیلی خوبه ماهم مثل آنها باشیم مثل شهید حسین فهمیده بخاطر این که تلفات بیشتری ندن خودشو فدا کرد و انداخت زیر تانک 

عزیزم حق با شما بوده، متاسفانه ایرانی ها فرهنگ استفاده از وسیله نقلیه عمومی بخصوص اتوبوس ندارن 

درستش اینه که اگر جا خالی بود بشینیم اگر نبود باید سرپا ایستاد و اینو همه اونایی که سوار اتوبوس میشن باید بفهمن 

ممکنه یه موقع خودمون هم صندلی خالی نباشه مجبور شیم وایسیم، دیگه قرار نیست بقیه معذب بشن و جاشونو به ما بدن 

به نظرم مسائل رو باهم قاطی نکنید الان فقط بحث اون خانمه ست‌ داریم میگیم حجابش باید رو رفتارش هم تا ...

مسئله ای قاطی نشد 

جواب همین حرفتون رو گرفتید 

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨
2738
نخام محبت کنم کی رو باید ببینم ؟؟

طرف صحبتم شما نیستی می‌دونم شما نمیخوای محبت کنی 

اجباری هم نیست 

کلی میگم

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨
منقرض بشه بهتره تا نسل آدم های بدبخت ادامه داشته باشه ی نگاه ب جامعه بکن پسرامون بدبخت شدن هرچی کار ...

بیا برو بابا تو هم 

سر یه صندلیه کوفتی میخاد نسل بشر منقرض شه 

تو بلکه مسائل جدی تر ببینی اونوقت چیکار میکنی 

برو یه روانشناس

2706