2733
2734
عنوان

خانما کیا شوهراشون آزمایش اسپرم دادن+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 786 بازدید | 77 پست
اخه آزمایشگاه از خونمون دور میگن زود باید برسه اصلا منم دیگه بیخیال شدم نمیگم 

خوب تو ازمایشگاه اتاق مخصوص هست جانم ولی شهر ما کوچیکه ما خونه گرفتیم بردیم

زیبا ترین دلتنگی دلتنگ بودن برای توست و تلخ ترین آن دلتنگ ماندن برای تویی که می دانم دیگر ندارمت …

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
پس خوبه در حد پسردار شدن هست؟

جانم وقتی اقدام داشتین توهم باید ارضا بشی اینجوری محیط واژن قلیایی میشه و احتمال ‌پسر شدن نینی زیاد

زیبا ترین دلتنگی دلتنگ بودن برای توست و تلخ ترین آن دلتنگ ماندن برای تویی که می دانم دیگر ندارمت …
چرا مگه چجوریه ازمایشش

میترسن بگن مشکل دارن عزیزم

فقط 18 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میگن اگه یه زن به کارای خونه نرسه حتما تقصیر شوهرشه چون اون باعث شده انگیزه کار کردن نداشته باشه ولی اگه یه مرد دل و دماغ سر کار رفتن نداشته باشه حتما زیر سرش بلند شده و بی مسئولیته 🥴 میگن اگه یه زن بچه شو بذاره بره قطعا تقصیر شوهرش بوده چون هیچ زنی از خوشی نمیره اما اگه یه مرد بچه شو ول کنه و بره میگن حتما خیانت کرده و دنبال خوش گذرونی هست 😵‍💫 این است عجایب نی نی سایت 😵‍💫 اینجا همیشه حق با عروس و همیشه حق با زن هست ، لابد این عروس هایی که فتنه میکنن و این خانوم هایی که شوهراشون رو به مرز جنون میرسونن و همیشه از شوهرشون طلبکارن همه شون توریست هستن و ایران اصلا چنین خانوم هایی رو نداره😂😂😂 
اخه آزمایشگاه از خونمون دور میگن زود باید برسه اصلا منم دیگه بیخیال شدم نمیگم 

آره ماام نیم ساعت نشد از ترسمون زود با ماشین برد گفتیم حالا اونم نابود میشه بیا😅😅

دخترم یعنی دنیام عاشقتم دختریکی یدونه ام😘😘💞
2740
منم روم نمیشه خیلی خدایش کار ضایعی ایکاش یجور دیگه بود این آزمایش 

بعضی از آقاها خیلی ببخشید خودشون اون کارو انجام میدن یعنی به خانومشون نیازی نیس...زیادم چندش نیس تو اون ظرف می‌ریزه میبره میزاره تو قفسه آزمایشگاه 

دخترم یعنی دنیام عاشقتم دختریکی یدونه ام😘😘💞
آره ماام نیم ساعت نشد از ترسمون زود با ماشین برد گفتیم حالا اونم نابود میشه بیا😅😅

شانس ما اگه هست چنان ترافیکی میشه که نگو🤣 خدایش من موندم آدمایی که میرن همونجا این ازمایشو میدن چجوری روشون میشه😂

2706