2737
2739

سال آخره پزشکیه تازه 

انقد حلوا حلواش میکنه 

تمام کارا بامنه وقتی میریم .چون خودشم دیسک داره

اونو نمیزاره انجام بده میگ خستس 

جایی خانوم و شوهرشم من میبرم. 

ابدا نمیزار تکون بخوره .

البته اینم بگم جاریم خیلی خوب و باشخصیت و  انسانه کار شم زیاده خسته میشه .ولی من خانه دارم.....

اما خورد میشم وقتی بزور  میبرن ش از آشپزخونه و منو میکنن  تو اشپزخونه در و میبندن ظرفارو بشورم ک اون نیاد 🙄.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من بودم خیلی ناراحت میشدم

🎈Makeup artist🎈                                                                   مَدرَک تًحصیْلی نٍشوْن میدِع کِع تُو تَحصیْل‌کًرده‌ایْ امّا اَبداً‌ ثابِت نِمیکٌنع کِع تٌو یِع آدًمِ فَهمیدٍه‌ایْ👌🏾.                                          ((ما مثل دومینو به هم ضربه میزنیم)).                                          مَنو خٌدا مْیبَرِع بالا تٌو نِمیْتونیْ مًنو زَمینْ بِزَنیْ بَندِهً‌ خْدا:):).                                   🙏🏻GOD is love❤️thanks GOD.                             مٌورٍدْ‌عَلاقٍع خٌودٍتْ‌باشْ👌🏾                                                                                           💍🧿🖇️𝒔𝒆𝒏𝒊 ö𝒍𝒖𝒏𝒄𝒆𝒚𝒆 𝒌𝒂𝒅𝒂𝒓 𝒔𝒆𝒗𝒆𝒄𝒆𝒈𝒊𝒎 𝒔𝒆𝒗𝒈𝒊𝒍𝒊𝒎😍                                

عزیزم تو حتی اگه ریئس کشورم باشی چون کاراشون رو میکنی حسابت نمیکنن اشتباه نکن منم اول شده بودم کوزت براشون ولی جاریم که بزور لیوان جابجا میکرد دختر شاه بود الان محل نمیدم فوقش یه سفره جمع کنم بچینم خیلی هم احترامم رو دارن 

مثل نقطه ویرگولم ، خواستار به پایان محکوم به ادامه.
2738

اخ راست میگی. حق میدم .در اینکه ایشون انسانه شکی نیس ولی انقد واضح وبولد شده تبعیض قاعل شدن هم جالب نیس شما باید عزت نفس وارزش براخودتون قاعل بشید وخودتون سر گرم کنید که دیگران بدونن شما هم مشغله های لازم خودتون دارید وفرد بیکار ی نیستید ومممنه خسته باشید.یادت باش این ماییم که با رفتارمون دیگران عادت میدیم چطور باهامون برخورد کنن

والا هر جور فکر میکنم میبینم هم شما حق داری ام مادرشوهرت حق داره هم جاری ات 

متاسفانه دیگه شرایط اینجور ایجاب کرده جاری ات کارش خیلی زیاده واقعا نمیشه ازش در کارها انتظار همکاری زیادی داشت مادرشوهرت هم دیسک داره نمیتونه کار بکنه اما اینجوری هم درست نیست همه کارها گردن شما  باشه اقایون باید کمک بکنند

خوب چرا قبول می کنی و اجازه نیدی باهات اینطوری رفتار کنن

چرا چایی اون و شوهرش رو تو باید ببری مگه تو خدمه اونایی؟

وقتی اونو می کنن بیرون از آشپزخونه تو هم برو بیرون

واضح بگو دلیل این فرق گذاشتن هاتون چیه؟من نمی تونم بپذیرم این توهین و بی احترامی به منه منم خسته ام منم خونه داری کردم از خونه داری خسته ام چه فرقی بین ما هست

نریز تو خودت نزار خوردت کنن

این پروفایل توسط چند نفر استفاده می شود

برای خودت حریم درست کن ایشون هیج برتری نسبت ب شما نداره فقط هدف و کاراش از شما بیشتره سرش شلوغ تره میگن خب این که بیکاره اون خسته شاغل بگیم کارا اون یکی بکنه شمام وقتتو پر کن وقتی برخورد داشتید بگو خسته ام روز شلوغی داشتمو..... 

2706