2737
2734

پسر هستم .خیلی دلم گرفته از روزگار واقعا چی فکر کردم چی شد یه زمانی بچه بودیم فکر میکردم من نباشم چرخ دنیا نمی چرخه. میخواستم برم دانشگاه درسمم خوب بود بخاطر مشگلات خونوادگی نرفتم خدمت سربازی رفتم سمت دود و دم هم نرفتم باشگاه میرفتم خیلی سرحال بودم همه تعریفم میکردن میگفتن ژن خیلی خوبی داری باشگاه رو ول کردم بعد خدمت دیگه اون آدم سابق نشدم بیکاری و دست تنگی واقعا عوضم کرد نه اینکه نامردم کنه که بخاطر پول هر کاری کنم مثل خیلی ها نه خداروشکر 

ولی خیلی فشار روحی رو تحمل کردم ولی خب تو این چهار سال اخیر خیلی بد گذشت بهم خیلی واقعا چی بودیم چی شدیم خیلی کم دلم میگیره شاید سالی یکی دوبار امشب از اون شباعه

الهی قربونت برم غصه نخور 

میگن بچه هارو شبا با ناراحتی نخابونید ک بیدار میشن نمیدونستم بزرگاهم اینجورن...

دبیر هستم 💕🫀در آینده ای نزدیک...                          خدایا برسان دیگر  ... مصلحت هایی که آرزوی من است❣️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ممنون آجی خدا نکنه واقعا نامردی زیاد دیدم از روزگار 

سنی نداری هنوز اول راهیم هرکی یجور بدبختی دیده ب چیرای خوب فکر کن ...شغل و کار راه بنداز حتی شده کارگری ولی مستقل شو کم کم روحیه ات درست میشه 

دبیر هستم 💕🫀در آینده ای نزدیک...                          خدایا برسان دیگر  ... مصلحت هایی که آرزوی من است❣️
سنی نداری هنوز اول راهیم هرکی یجور بدبختی دیده ب چیرای خوب فکر کن ...شغل و کار راه بنداز حتی شده کار ...

توکل بخدا یه مشگلی دارم خیلی وقته باهاش دست و پنجه نرم میکنم دعا کن واسم آجی من امید یه خونواده شیش نفره ام

توکل بخدا یه مشگلی دارم خیلی وقته باهاش دست و پنجه نرم میکنم دعا کن واسم آجی من امید یه خونواده شیش ...

دعا میکنم برات با قلب پاک .... انشالله ب مراد دلت برسی 

میتونم بپرسم الان سر چ کاری هستی؟؟دانشجوی؟؟

2740
دعا میکنم برات با قلب پاک .... انشالله ب مراد دلت برسی  میتونم بپرسم الان سر چ کاری هستی؟؟دانش ...

نه والا مشغول که به اون صورت نیستم ولی یکی از آشناهامون اوساس اون کار میگیره منم دم دستشم تا یاد بگیرم البته همیشه هم کارش نیس شغل دومشه 

زندگی همینه

مادر بزرگم آلزایمر گرفت:) یه روز عکس عروسی خودشو روی دیوار دید گفت این کیه آرش منو بغل کرده 🥲 مادر بزرگم خودشو فراموش کرده ولی پدر بزرگم نه  عشق همینه آدم خودشو فراموش می کنه ولی عشق شو نههه🖤🖤🖤🥀لیلی که شدی حرف مرا می فهمی 🖤 مجنون تموم غصه ها نامرده 🥀                             کاربر قدیمی هستم😜 خدااااا میشه من و عشقم به آرزو های قشنگ مون برسونی🤲❤