2733
2734
عنوان

حکم چت با نامحرم چیه ؟؟؟

3819 بازدید | 174 پست

نماز و روزه دارم نامحرم و محرممم حالیممه ولی مذهبی نیستم ..با یه آقایی ک بهش علاقه دارم چت میکنم و قصد ازدواج هم نیست ..توی چت مثلا بهش گفتم دوست دارم .بغ.لت کنم ..همین ..گناهه؟؟؟حضوری نمیرم هرگززززز ..چون نماز میخونم اگه برم باهاش نمازو میزارم کنار..ک نمیرمم

کاربری دست ۲ باره

ایزی ایزی حرام حرام

کاووش در منطقه ناشناخته ذهن🧠❤️( دانشجو روانشناسی)          متاهله عاشق😃🤍     این کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده و ماله من نیست تاپیک هایی که هست هم ماله اونه بجز دوسه تای آخری✋🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حرام است حرام

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2731
ایزی ایزی حرام حرام

🤣🤦🏻‍♀️🤣

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•

دوزخ

بانو_کورد سابقم. ۱۸ بار تعلیق ناجوانمردانه                    من روله ی کوردستانم                                                                                                                                                                                 
2740

سنگسار 

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهسا هستم یه دوست داشتنیه۴زبونه😍معلم زبان انگلیسی و ترکی استانبولی هستم و دانشجوی ادبیات فرانسه :) همه کار و زندگیم در حال حاضر فرهنگ های مختلف کشوراییه که به زبونشون صحبت میکنم :) 🇹🇷🇺🇸🇨🇵 پ.ن : یکی از اون۴ تا زبون فارسیه البته 😂 

اگر از بچه های اینجا بپرسی خیلی ها میگن نه حضوریشم موردی ندارن ولی حرف شما که قصدتون هم ازدواج نیست گناهه دیگه 

لطفا واسه کسی که خیلی سختی کشیده ولی الان تو سخت ترین روزهای زندگیشه دعا کنید 
2706