2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

۲۱ سالمه مجردم 

هیچ

به مجرد بودنم ادامه میدم چون نمیخوام ازدواج کنم 

با نام و یاد خدا رها میشم از همه چیز فقط برای تو تلاش میکنم فقط برای تو میخوابم و میخورم و رژیم میگیرم و ورزش میکنم و زندگی میکنم برای تو...❤ دلم میخواد بفهمم شمس و جلال الدین محمد چه چیزی فهمیدن که اینطور برات زندگی کردن خدا❤ 
2740

همه کار میکردم هرچیزی‌ که برام سنگین تموم نمیشد رو تجربه میکردم در کنارش حسابی به فکر آینده که البته من همه این کار هارو کردم اشتباه کن و از اشتباهات درس بگیر ولی اشتباه سنگین نکن

ازدواج مبکردم 😞ک دیر نشه

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐

من مجردم اما اگه برگردم به بیست سالگیم وارد رابطه سمی نمیشدم

قطعا برای ایندم تلاش زیادی میکردم و تمام تمرکز و سرمایم رو وقف خودم میکردم و زودتر مستقل میشدم

تیشه برداشت و زد به ریشه خودش 

اگه تو سن ۲۰ سالگی بودم بجای رشته بیولوژی میرفتم رشته هنر  و عکاسی عین آدم درس میخوندم . کلا راز دلمو به کسی نمیگفتم مخصوصا به دخترای فامیل که گوه نزنن به زندگیم .به حرف و نصیحت های مامان و بابم بیشتر گوش میکردم الان میفهمم چه اشتباهاتی داشتم 

حرف هیچ پسری رو باور نکن، هیچکدوم و به معنای واقعی هیچکدوم! مگرینکه چندین بار در عمل بهت ثابت کنه

اکسل یاد بگیر

زبان بخون

به پول بیشتر از تحصیلات اهمیت بده، مگرینکه هم رشته ی خیلی خوبی داشته باشی و هم هدفت کاملا روشن باشه

2706