2737
2739

با تمام سختیش شیرینی الان بچه من ۱ سالش شد هر جا نوزاد میبینم دلم نوزاد میخواد ولی فک نکنم اقدام کنم چون از زندگیم راضی نیستم کاش با عشقم ازدواج میکردم ۱۰ تا بچه می اوردم

تاریخ کاربریم تاریخ تولدم نیست غیر از استارتر هم کسی ریپم نزنه حوصله بحث ندارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

من خودم هم الان سر همین دو راهی گیر کردم.

دخترم ۷ سالش شده.

خودمونم خونه ماشین و یکم سرمایه داریم. ولی با حقوق معلمی نمیشه گذروند. شوهرم هم همش میگه بیاریم بچه تنها مونده . از این ورم دکترا قبول شده داریم میریم تهران خوابگاه متاهلی!

خیلی گیر کردم که چیکار کنم . بیارم تو غربت و دست تنها چیکار کنم 🥲 از این ورم سنم رفته بالا شده ۳۷ 

... ای خدا 🥲🥲

اگر بفهمید دومی رو که میارید چقدر از بار مسوولیت اولی برداشته میشه پشت سر هم میارید 

من دومی که آوردم دیدم آنقدر با هم مشغولن کاری به من ندترن

قبلا باید همش می‌بردم پارک و بیرون تا به من گیر نده 

الان یه هفته هم جایی نریم خودشون با هم مشغولن و پول هیچ ربطی نداره 

پول شاید بعد بیاد ولی تنهایی های بچه بعدا با پول جبران نمیشه و جوانی و سلامتی هم دوباره به دست نمباد 

من اولیم الان سه سالشه و دومی ۶ ماه.دومی ناخواسته بود.با قرص و ... باردار شدم.ولی اگر دست خودم بود هیچ وقت باردار نمیشدم .همش میگم خداروشکر که اتفاقی شد .واقعا سخته ولی در عین حال لذت بخش.اولیم پسره دومی دختر .دیگه عملا باید قید خودتو بزنی .اگر کمکی داری که بهتر .ولی به نظر خود من سخت هم که باشه بهتره از تک فرزندیه .شرایط یکم سخته وگرنه من خودم میگم حداقل ۳ یا ۴ تا بچه .که بعد کمک حال هم باشن و برای هم بمونن.نه اینکه بی کس و کار باشن .خیلی مهمه‌.بچه وقتی میبینه اطرافش کسی نیست مجبوره دوست و رفیق بیشتر داشته باشه .فاصله سنی زیادم مشکلات خودشو داره .این فاصله کم هم مشکلات جسمی برای مادر.ولی در کل نظرم مثبته

2706