2737
2739
عنوان

تراکم و رشد کم مو چهار ماهه+عکس

9382 بازدید | 22 پست

سلام بر کاربران محترم سایت.

این شازده پسر ما که دنیا اومده ، از همون بدو تولد موی سرش کم بود ، الان نزدیک چهارماهشه وضعیت موش اینه 😨

چکار کنیم ؟! میترسیم از الان کچل بمونه تا اخر عذب اوقلی بمونه دستمون؟!😂

یکی میگفت ببرید دکتر ، توضیح اینکه ریزش مو هم زیاد داره و تا بخال موش رو کوتاه نکردیم از بدو تولد

بابای هادی جان 👈 تاپیک هادی جان، اینجا کلیک کن.....  داغ سردار سلیمانی هرگز در دلمان سرد نخواهد شد ! ترامپ قمارباز ، این یادت باشه

توضیح اینکه در خوردن شیر هیچ رحمی نداره و دمار از روزگار عیال دراورده 

و البته دمار از جیب ما از بس پول پوشک دادیم 😶

بابای هادی جان 👈 تاپیک هادی جان، اینجا کلیک کن.....  داغ سردار سلیمانی هرگز در دلمان سرد نخواهد شد ! ترامپ قمارباز ، این یادت باشه
توضیح اینکه در خوردن شیر هیچ رحمی نداره و دمار از روزگار عیال دراورده  و البته دمار از جیب ما ...

نگرانی نداره موی بچه اولش میریزه. دختر من شش ماهش بود کمتر از این مو داشت.  باباش موهاشو زد الان نه ماهشه موهاش بیشتر و یکدست تر شده.  

ولی شما نزن گناه داره طفلی منم راضی نبودم موها دخترمو بزنن. 

موهاش دریا بود دنیامو زیبا کرد* فهمید دیوونم موهاشو کوتاه کرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خواهر من تا 1 سالگی کلاا کچل بود..الان یه موهایی داره همه حسرتشو میخورن فوق العاده پرپشت و تار های ضخیم... نگران نباشین پر میشه موهاش

نیروانا پک :آنچه خوبان همه دارند تو یک جا داری! عبارت نیروانا پک رو تو گوگل سرچ کنید .
نگرانی نداره موی بچه اولش میریزه. دختر من شش ماهش بود کمتر از این مو داشت.  باباش موهاشو زد الا ...

ویتامینی ، قطره ای ، کمکی چیزی نمیخواد ؟!

2738
اولی از سمت چپ پسرمه

همین موهاشو فشن زده ؟! افرین ، عجب پرپشته ، پس نگران نباشم .

یک سوال دیگه هم داشتم ، کله پسرم رشتی شده ، با اینکه نه پدرش کله رشتیه نه مادرش ، چکار کنیم ، الان عکس میگیرم میزارم

2706