2733
2739

سیمپل

اینویادت باشه هیچکی دوست تو نیس مگر اینکه در نبودت ازت دفاع کنه.🍀                                                             ا؁ انسان از چه مغرور میشوی زمینی که روی آن زندگی میکنی روزی سقف توخواهد شد🌱                              جلوي كسي ك از تو خوشش نمياد هميشه شاد و قوي باش 🍃                                                                   ‌‌ ‌‌ ‌‌ولی من تاالان هیچڪس و به اندازه ی خودم اذیت نڪردم🍀ادمهای اطرافت روبا گردش زمان‌بشناس نه چرخش زبان!!اکثرا خوب حرف میزنن🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
جریان سیمپل چیه خیلی تبلیغ داره میترسم مثل محصولات لدورا باشه

خارجیه فکر کنم

واسه پوست چرب آبرسان نو آکنه شنیدم خیلی خوبه ولی هنوز استفاده نکردم

ووچه،سینره ودرمالیفت هم همینطور جزو آبرسان های معروف واسه پوست چرب هستن

جریان سیمپل چیه خیلی تبلیغ داره میترسم مثل محصولات لدورا باشه

من خودم استفاده میکنم دوسری بهترین مرطوب که استفاده کردم ،هرچی زدم چرب چیلی بود یا جووش میزدم این فوق العاده

اینویادت باشه هیچکی دوست تو نیس مگر اینکه در نبودت ازت دفاع کنه.🍀                                                             ا؁ انسان از چه مغرور میشوی زمینی که روی آن زندگی میکنی روزی سقف توخواهد شد🌱                              جلوي كسي ك از تو خوشش نمياد هميشه شاد و قوي باش 🍃                                                                   ‌‌ ‌‌ ‌‌ولی من تاالان هیچڪس و به اندازه ی خودم اذیت نڪردم🍀ادمهای اطرافت روبا گردش زمان‌بشناس نه چرخش زبان!!اکثرا خوب حرف میزنن🌱
من آبرسان نوتروژینا دارم مرطوب کنندش اگه خوبه بگیرم

مرطوب کننده ش من زدم به پوست یک حس خنکی خوبی میده فقط بدیش اینع خیلی کمه بصرفه نیست زود تمام میشع

2706