2733
2739

چون که بارهاحس میکنم اولویتش نیستیم.یااینکه بلدنیست برنامه بریزه.یه جوریه که همه کاره ی فامیلشه ولی برای مااینطورنیست.شایدخودشم نمیدونه درک نکرده متوجه نیست ولی من ازاین وضع ناراضیم دلم اززندگی خیلی گرفته ازاین ناچاری ازاینکه دلم میخوادوضعیت زندگیم تغییرکنه ونمیشه‌.دلم میخوادتمرکزهمسرم روزندگیمون باشه.ولی دنیای ماباهم خیلی متفاوته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مرده شور این زندگی رو ببرند که واسه هیچ کس خوب نمیگذره 

دقیقا.همیشه یه جای کارمیلنگه..میدونی انسان هایی که تمرکزشون روی زنرگی وخانوادشونه هم عزیزترن هم موفق تر..من این سبکی بودنودوسدارم ولی همسزم بامن متفاوته.من نمیگم آدم کاملابی تفاوت باشه ولی بایدبرای زندگی اولویت بندی درستی داشته باشی

اول زندگی مشترک  نباید انتظار داشته باشی همه چیز باب میلت باشه.....

شاید سالها طول بکشه ک دو نفر باهم هماهنگ بشوند.

نباید زود دلخور بشوید مطمعن باشید بهتر میشه شک نکنید....

بدون اجازه تاپیک شمارو جواب دادم.عذر میخام

موفق باشید

کاربری مرد       کیا ۳۶۵ سابق....alimoeini365    robika@
دقیقا.همیشه یه جای کارمیلنگه..میدونی انسان هایی که تمرکزشون روی زنرگی وخانوادشونه هم عزیزترن هم موفق ...

حرفت و انتظارت  کاملا درسته 

اصلا باید اول زندگی خودت رو بچسبی اگه همه چیزش اوکی بود و وقت داشتی یه کمکی به بقیه بدی 

اول زندگی مشترک  نباید انتظار داشته باشی همه چیز باب میلت باشه..... شاید سالها طول بکشه ک دو ن ...

نزدیک به۹ساله که داریم زندگی میکنیم.ولی من میگم ادماانقدراحت تغییرنمیکنن.شایدم هیچوقت تغییرنکنن

2740
نزدیک به۹ساله که داریم زندگی میکنیم.ولی من میگم ادماانقدراحت تغییرنمیکنن.شایدم هیچوقت تغییرنکنن

۹سال؟؟؟

البته درسته راحت نیست تغییر کردن .

اما آدما مجبورن بخاطر زندگیشون تا حدودی عوض بکنن بعضی عادتهارو....

شما سعی کن بخودت و ایشون خیلی سخت نگیری  بیشتر با صحبت و محبت  بهش بفهمون ک یه جایی حرکتش خوب نیست

۹سال؟؟؟ البته درسته راحت نیست تغییر کردن . اما آدما مجبورن بخاطر زندگیشون تا حدودی عوض بکنن بعضی ع ...

من چاره ای جزاین کارندارم.یه ضرب المثل معروف هست که میگه تهوعی بایدتحولی شاید.آدم تاخودش به اشتباهش پی نبره وازاین عادت بدش نیادنمیتونه ترک کنه.همسرمن هم اوایل این عادتش خیلی شدیدترشدولی آدم وقتی یه خانواده داره که مدام به این کارتحریکش میکنن چقداحتمال تغییرداره حتی درصدی هم که تغییرمیکنه امکان دوباره تحت تاثیرقرارگرفتن وبرگشت وجودداره.بازهم بستگی به آدمش داره.امکان داره یه روزی به این نتیجه برسه که بایدتغییرکنه امکان داره اوضاع ازین بدترهم بشه

من چاره ای جزاین کارندارم.یه ضرب المثل معروف هست که میگه تهوعی بایدتحولی شاید.آدم تاخودش به اشتباهش ...

قبول دارم حرف شمارو...

متاسفانه بعضیا دیر متوجه میشن ارزش خانواده خودش بالاتر از حتی پدرومادرش هست .

امیدوارم متحول بشود ....گرصبر کنی  ز غوره حلوا سازی...

توکلت ب خداوند

قبول دارم حرف شمارو... متاسفانه بعضیا دیر متوجه میشن ارزش خانواده خودش بالاتر از حتی پدرومادرش هست ...

البته مشکل من ارزش گذاری نیستا.اولویت بندی درست.پدرومادرخواهروبرادروبقیه فامیل صددرصدعزیزن ولی کی بیشترازهمه به تواحتیاج داره تونسبت به کی مسئول تری کی جزتوکس دیگه ای نداره این مهمه

البته مشکل من ارزش گذاری نیستا.اولویت بندی درست.پدرومادرخواهروبرادروبقیه فامیل صددرصدعزیزن ولی کی بی ...

اتفاقا منظور منم همین بود باید همسرت اولویت باشه بدون قید وشرط ....

پدرومادر وباقی خانواده جای خودش داره .....

نباید بخاطر اونا همسرتو کنار بزاری  چه مرد چه زن فرقی نداره.

فقط اینو میگم همسر خوب میتونه جای همه ی خانواده رو برای آدم پر بکنه .چونکه عاقبت این دو  عصای دست همدیگر هستند وسلام

2706