2733
2734

سلام دوستی ها

میگم من الان 18فته ام نی نی ام هم پسره برا رفتن سر کار مجبورم هرروز تقریبا 45 دقیقه تو سرویس باشم و این سرویس متاسفانه درب و داغونه و سر دست انداز های کوچیک هم کلی میلرزه و حتی یه جا از جاده کلا خیلی تکون میخوره

من برا نی نی ام میترسم

میگم شاید براش ضرر داشته باشه

به نظرتون چیکار کنم ؟

خدایا من به این اطمینان رسیدم که هر وقت بنده خوبی بودم هرچی خواستم بهم دادی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سه ماه اول و سه ماه آخر تکون خیلی مهمه. سعی کن آژانس بگیری . میدونم هزینه داره ولی  مهمه. درض ...

یعنی الان که 5 ماهه هستم تا ماه 7 مشکل نداره؟

عزیزم مطمنن ضرر داره  باید راهی پیدا کنی  چون واقعا ماشین شخصی هم  مشکل پیش میاره  اونم هر روز ۴۵ دقیقه  باز هم به دکترت بگو من که خودم با ماشین رانندگی میکردم دکترم گفت سعی کن خیلی کمش کنی 

خدایااا  خیلی به کمکت نیاز دارم کمکم کن

2738

شوهرم ماشین داره اما زودتر از من میرسه خونه باید کلی منظر من بمونه 

پس مثل اینکه مجبورم باهاش هرروز برم و بیام و اون طفلکم منتظرم بمونه

شوهرم ماشین داره اما زودتر از من میرسه خونه باید کلی منظر من بمونه  پس مثل اینکه مجبورم باهاش ...

سلام

بالاخره اون طفلكم باباي نينيه و بايد از الان يه سري تقسيم وظايف انجام بشه.

عزيزم وقتي حرف از سلامت جنين ميشه مادر پدرا حاضرن جونشونو بدن چند دقيقه معطلي كه چيزي نيست.

با خيال راحت هر روز با همسرت برو و برگرد و نگران هيچي هم نباش عزيزم.

سلام بالاخره اون طفلكم باباي نينيه و بايد از الان يه سري تقسيم وظايف انجام بشه. عزيزم وقتي حرف از ...

بله همین کار رو میکنم 

مرسی بچه ها

سلام من زیاد مسافرت نمیرم ولی الان دیشب با یک اتوبوس اومدم خیلی تکون می‌خورد دوقلو باردارم و خیلی تک ...

الآن چند هفته هستید؟ نی‌نی ها خوبن؟

من سبزم 🌱با طلوع خورشید از نور الهی تغذیه میکنم و شکوفا میشم 💚☀️ خدایا شکرت که در قلبم هستی💗