2752
2734
عنوان

درامد ماهیانه همسرتون چقده ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2945 بازدید | 128 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

همه شغلایی که زیاد درمیارن حرومه اخه وقتی کارگر با اون همه زحمت ده تومن میگیرن کسی میتونه بیشتر از ا ...

تقریبا درسته حرفتون چون درآمد همسرم زیاده ولی میدونم حروم و حلال باهمه .خودم خیلی مذهبی ام ولی انتقاد کردن ازش فایده ای نداشته اون براش مهم نیست اصل تربیت خانواده اس چیکار میشه کرد 

همه شغلایی که زیاد درمیارن حرومه اخه وقتی کارگر با اون همه زحمت ده تومن میگیرن کسی میتونه بیشتر از ا ...

یعنی یه دکتر ماهی ۱۰۰ دربیاره پولش حرومه !!!! 

ازون حرفا بود خدایی 😒 یکی درس خونده وتلاش کرده یکی نه 

نگران فردا نباش ،چون خدا زودتر ازتو انجاست ❤❣❤
2731
خیلی بیشتر از اینا میشه ماشین ایرانی ام اگه صاف کنی بالا ۱۰۰ میشه

نه سهرستان بیشتر نمیشه 

اینجا سنتی مغازه داشته باشی ۵۰ ۶۰

پی دی آر ۸۰ اینا 

خارجی صد اینا 

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

واسه طرز فکر پوسیده آت متاسفم 

مثلا بابای من که ۵ ۶ میلیارد سرمایه اش خوابیده و از ۶ صبح تا ۱۱ شب سرکاره

ماهی ۷۰ ۸۰ داره متغیره با کارگر یکیه ؟؟

یا ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌مثلا پزشکی که چشمش داغون شده از بس درس خونده ماهی ۲۰۰ ۳۰۰ میلیون داره با کارگر یکیه ؟؟؟

حرف بی ربط نزن وقتی اطلاعات و سطح تفکر خیلی پایینی داری 

تو همون در سطح کارگر هست تفکراتت

هر کسی تو هر مقطع و جایگاهی هست حاصل دسترنج و سختی و تلاشی که کرده هست ... کارگر هم میتونید درس بخونه می‌تونست جای ی دکتر باشه 

اونم دیگه ندارم🤣🤣🤣🤣کاش نداشت من نمیسوختم 

عزیز به این فکر کن غصه آینده بچه هاتو نمیخوری .خدای نکرده یه وقت یه اتفاقی بشه به پول نیاز داشته باشی دستت جلو کسی دراز نمیشه .اگه به تو نمیده ت جیب خودش هست .ما از خواهر شوهرم قرض کردیم هنوز منتش به سرمون هست 

اونا نون تخصصشونو میخورن عزیز .کاش کارگر به جای کارگری یه حرفه یاد میگرفت توش تخصص پیدا میکرد ببین درآمدش چقدر زیاد میشد 

چقدر نامربوط  یکی درس خونده بیشتر در آمد داره یکی سرمایه گذاشته یعنی چی بقیه شغلا حرامه درامدشون

خدایا مسافرمو به خودت می‌سپارم لطفا برای سلامتیش صلوات بفرستین🙏🙏🙏
2706