2737
2739
عنوان

بچہ هاتون درست تربیت کنید ⛔⛔⛔ اقایون نیان که دعوا میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1310 بازدید | 54 پست

دختر و پسرم با هم جمع میکنن کلا پسرم بیشتر کار میکنه چون علاقه داره با آشپزی و..

ولی اگه شغل یه مردی سنگینه و خانم خونه دار نباید انتظار داشته باشه مرد رسید خونه هم کار کنه .مگر اینکه خانم شاغل باشه یا بچه کوچیک داشته باشه که سخته

کاملا موافق

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله واقعا مهمه این موضوع. 

ما جلوتر  از برادرامون غذا جلوترپا می‌شدیم از رو سفره،،روالی شد عادت کردن کم کم سفره جمع کنن، ظرف بشورن، خدایی ازشون راضی بودیم و هستیم😂

البته پدرنازنینم خودکفا بود اینا هم همونطوری شدن

حتما کار میکنن😕تازه اولشه همه چی رو ریختن رو دوش خانمها .هم کار داخل هم کار بیرون شوهر داری بچه دار ...

من جای خانم باشم میگم پس درآمد منم برای خودمه خودت خرج زندگی رو بده چون نمیشه که خانم هم کارای خونه رو کامل انجام بده هم کار کنه پولشو بذاره وسط

تاریک ترین لحظه ، لحظه قبل از طلوع خورشید است✨
2731

من مادر ۳ تا پسر هستم . پسر بزرگم ۲۰ سالشه و خدا می‌دونه چقدر ازش می‌خوام کمک کنه . اتاقش رو مرتب کنه ولی انگار نه انگار ‌. از همون اول هم همین بود . زیر بار نمی‌رفت . در صورتیکه شوهرم خونه باشه خیلی کمک میکنه

راضی باش به رضای خدا 
بگو اونموقع که داشتی غذا میخوردی مگه گفتی دخترم یا پسرم؟ سفره جمع کردنم دختر پسر نداره من خودم بچه ...

چجوری عزیزم؟ من خودم پسر دارم.خیلی دلم میخواد یه سری کارهارو تو خونه انجام بده ولی نمیکنه.بعصی وقتا با داد و دعوا پا میشه.چیکار کنم باهاش؟

من جای خانم باشم میگم پس درآمد منم برای خودمه خودت خرج زندگی رو بده چون نمیشه که خانم هم کارای خونه ...

طبق قانون و شرع و قران درامد خانم مال خانم هست و اصلا میتونه همه شو برای خودش خرج کنه ولی هیچ مردی قبول نمیکنه

2740
چجوری عزیزم؟ من خودم پسر دارم.خیلی دلم میخواد یه سری کارهارو تو خونه انجام بده ولی نمیکنه.بعصی وقتا ...

باید با شوهرتون هماهنگ باشین

شوهرتون کمک کنه حتی در حد یه لیوان بردن

وقتی ببینه همه تو خونه مشارکت دارن کم کم یاد میگیره

بچه ی منم اول مقاومت میکرد وقتی دید پدرش هم کمک میکنه الان خودش بدون اینکه بگم بلند میشه

اگه هر کدوم شوهرم یا بچه م کمک نکنه ناراحتیمو ابراز میکنم 

💢💥لایک نکن خواهرم لایک نکنننننن
دقیقا وای که من چقدر از اون لحظه ها حرص میخورم که مثلا ظرف خورشت پر گوشت و میذارن جلو مردا حالا اگه ...

آره ..من خونه مامانم بودم بشقاب پدر و برادری که همسن خودم رو پر پر میکرد و کاملا سفارشی.اما بشقاب من همیشه نصف 

اره واقعا راست میگی

من خداروشکر مادر همسرم خیلی خوب بهشون وظایف داده بود الانم خونه همسرم با اینکه از سرکار میاد من خونم کارای خودشو که حتما میکنه کشو کمدش همیشه مرتب میکنه وسایل شام و اماده میکنه شام‌ درست میکنه جارو برقی میکشه 

همیشه هم دیدم مادرش میگه زن با کار خونه از بین میره شما مردید بدنتون جون داره جارو‌کشیدن خودش کمر ادمو میکشنه

تربیت خیلی مهمهههه 

مادر شوهر، خواهر شوهر من مخالف کار کردن مرد و پسر تو خونه هستن و تربیتشون اینه که پسر کار نکنه ولی شوهرمن مخالف این اخلاقه و خیلی کمک می‌کنه .

پس به جنم هم بستگی داره.

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2706