2737
2734
عنوان

میخوام طلاق بگیرم

170 بازدید | 13 پست

سلام شوهرم 12سال ازم بزرگتره و خیلی پرخاشگر و عصبیه و سر هر مسئله کوچیکی بهم گیر میده و بد دهنی و فحاشی و کتک کاری میکنه جلو همه کس آبرومو میبره نمیزاره برم بیرون حتی خونه بابام هم مگر اینکه خودش باهام بیاد ک اجازه بده برم😔بخدا دیگه صبرم سر اومده تازه با این اخلاق نه خونه داریم نه ماشین نه چیزی از صبح تا شب هم خودم دارم کار میکنم تا برسم خونه هم باید سریع خونه رو مرتب کنم و غذا بپزم و اینکه با این اوضاع میگه من بچه میخوام تورو خدا راهنماییم کنید میخوام طلاق بگیرم ولی پشتیبانی ندارم میترسم مهریه ام هم پایمال بشه تورو خدا ی راهی نشونم بدید میخوام خودکشی کنم😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم  خواهرانه بگم  به هیچ عنوان بچه دار نشو اگر شدی ام بدون اینکه بفهمه  ببخشید اما همون اول سقط کن     چون الان من با یک بچه تنهام و ...‌  واقعا سخته      الان راحتی  اگر تحمل نکردی جداشو حتما 

یه چیزی بگم رفتارای شوهرت مثل شوهر من بود خصوصا عصبانیت     من بعدا فهمبدم معتاد به قرص بوده که باعث عصبی شدنش میشده

مردی بعد میخوای از شوهرت طلاق بگیری حالا این هیچ 

مهریه هم میخوای بگیری 😐

بهم بگو حکمش چیه اون ی نفر که خوشبینیمو به همه کشت؟ مگه میشه !؟ دیگه مگه میشه باز اون آدم همیشه شد!!؟💔
2740