2737
2739
عنوان

لطفا فقط خانمای بالای 25 سال بیان ازشون مشورت بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 684 بازدید | 84 پست
چی از این با ارزش تر ک شما با عشقت اونی ک دوسش داری ازدواج کنی و لحظاتت رو بگذرونی  اینجا هم م ...

آره میدونم مامانم هم همین حرف شما میزد میگفت تا بری و برگردی عمرت توی غربت رفته 

عزیزم حتما برو و به درست برس و آیندتو بادستای خودت بساز، وقتی که مستقل شدی و با بهترین درامد برگشتی ...

تا برم و برگردم ده سال طول میکشه شایدم بیشتر 

ارزشش داره واقعا؟🙂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تا برم و برگردم ده سال طول میکشه شایدم بیشتر  ارزشش داره واقعا؟🙂

آره، اینو چن سالی ک از ازدواجت گذشت درک میکنی 

من خیلی جاها جواب دندون شکن دارم،ولی میدونم بجای دندون ممکنه دل بشکنه،واسه همین میخندم و سکوت میکنم:)
2728
2740
شما براي چی مهاجرت نکردین؟

دقیقا توی همین موقعیت بودم. ازدواج رو ترجیح دادم و شوهرم هم واقعا اون موقع نمیتونست بیاد. الانم که میتونه من دیگه انگیزه و انرژی ندارم بیفتم دنبال کارا.

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.
اسی کار خاستگارت خوبه ؟ اگه خوبه نمیشه اینجا دندون بخونی ؟ چون مهم رفاهه که میگی وضعتون خیلی خوبه یع ...

آره خوبه 

اینجا که خودت بهتر میدونی عزیزم نمیشه کلا خیلی باید تلاش کرد خیلیییی 

۲۸ سالمه ساختن آینده و کار برام الویته اما وقتی اینجا هم برام وضعیت خوب باشه و بتونم بسازم و چه بهتر که خانواده و همسر خوبی هم کنارم باشه صددرصد میمونم همینجا می‌سازم

2706