2733
2739

سنی ندارم قدم ۱۵۵ وزنم ۶۲😭😭😭😭😭😭

بازو و شکم خیلی دارم 😭😭😭

شرایط باشگاه رفتن ندارم اصلا هزینشم ندارم

گشنم که میشه جلوی خودمو نمیتونم بگیرم خیلی خسته شدم خیلی 😭😭😭

تورو خدا راه لاغری دارید بگید خسته شدم دیگه 😭😭قرص لاغری که قیمتش مناسب باشه سراغ ندارید؟ 😭😭😭

بیا تاپیک اخرم باهم پیش بریم

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 نصف این آدمایی که خدارو قبول دارن خدا قبولشون نداره  اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋  درخواست دوستی قبول نمیکنم💙😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

رژیم بگیر نون و برنجتو‌کم‌ کن

سالاد بخور موقع گشنگیت

منم مثل خودتم‌وزنم تازه ۸۰ هس

۱۰ روزه شروع کردم ۲ کیلو کم کردم

دخترِ قشنگ مامان👶بیصبرانه منتظرتم...💗👶             خدا جونم خودت بهم دادیش خودتم مراقبش باش دخترمو صحیح و سالم از تو میخوام👼🙏🤲
2738

قرص اراده

قرص همت

این دوتارو داشته باشی تا اخر تابستون لاغر میشی

هر روز ورزش کن توی خونه 

من یه فلش خریدم اهنگ های تصویری زومبارو از تلگرام ریختم روی فلش میذارم توی tv و ورزش میکنم تاحالا ک خوب پیش رفتم

دمنوش ابلیمو و زنجبیلم بخور تا متابولیسم بدنت سریع تر کار کنه

عسلی تر 🍯از چشمهاش  👀  قند لباشه👄😘