2737
2739
عنوان

یک سوال در مورد رسم و رسوم

332 بازدید | 11 پست

صبحتون بخیر یه سوال داشتم ؟

کسی که یک 10 روزی  سفر سیاحتی میره و برمیگرده و برای خانواده درجه یک مثل خواهر شوهر یا برادر شوهر کادو میاره ؛ آیا خودش باید بره خونه فامیل و کادوهاشونو بده و یا اونها بیان دیدنش  و کادوشونو بگیرن . رسم چیه ؟

من خودم می برم خونه مامانم چون مامانم خوشش نمیاد بدم بدم دستش  ولی مال مادرشوهرم و خواهر شوهر م خودشون میان بهشون می دیم شوهرم اینجوری می گه بهتره، نمی دونم والا تو هم هر جور خودت و بقیه راحترین  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بايد فاميل ك رفتن خونه اون طرف ك رفته مسافرت اون كادوهاشون رو موقع رفتن بهشون بده 

به افرادی که به شما حسادت میکنند احترام بگذارید ...زیرا آنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند شما بهتر از آنانید...

معمولا نمیان 

من میبرم براشون 

مثلا یه شب که خونه ی مامانم همه جمع هستن مال همه خواهربرادرم رو میبرم میدم بهشون

واسه طرف شوهرم هم همینطور

اینجوری نیست که تک تک برم خونه شون

از تو حرکت از من دوست داشتن...برکت از این زیباتر...!؟❤️ ❤❤️عاشقم باش که عاشقتم عشقم‌‌❤‎‎‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌ ‎‌ ‌‌‌‌‌‌

خانواده شوهرم چون سمج تشریف دارند حتما پا می شن میان 

ولی خانواده خودم نه 

به نظرم دوره این خاله بازی ها گذشته 

طرف رفته سفر حالا هی هر شب مهمان دولا شو جلوشن بشقاب بزار 

کی حوصله داره 

2740

ادب حکم می کنه سوغاتی بیارین. حدیث از پیامبر هم داریم که می فرمایند از مسافرت حتی اگه شده تیکه ای سنگ بیارین. سوغاتی موجب محبت میشه.

من خودم برای خانواده خودمم و خانواده شوهرم و کسانی که برام سوغاتی میارن مثل زنعموهام میارم. حالا نه خیلی گرون در حد روسری یا در حد خوراکی معروف اون شهر.

پسر عزیزم محمدجان ،تمام زندگیم، تمام جونم ،تمام خوشی هام فدای تو خوش اومدی به دنیای کوچیک من و پدرت

در ضمن تک تک خونه من نمیان مگه سفر زیارتی باشه.

برای سیاحتی ها وقتی اولین بار میریم خونه شون بهشون میدیم

پسر عزیزم محمدجان ،تمام زندگیم، تمام جونم ،تمام خوشی هام فدای تو خوش اومدی به دنیای کوچیک من و پدرت