2733
2734
عنوان

خانومای مذهبی یلحظه میاین؟

86 بازدید | 13 پست

تهمت زدن به ینفر چ عواقبی داره؟

یکار بدی در حق ینفر کنی چون خودت لو نری بری ب اون طرف بگی کار فلانی بود درحالی ک اون طرف روحشم خبر نداره

بنظرتون باید ب روش اورد ک فهمیدم بهم تهمت زدی یا فقط بسپریش ب خدا؟ رسوا کردن همچین ادمی جلو جمع گناهه؟اینکه بدون اسم بردن ازش ت جمع درمورد این قضیه صحبت کنی و بگی میفهمم ک ب من تهمت زدی ولی اسمشو اصلا نبری چی؟

امضا بلد نبودم اثر انگشت زدم🙄😒دستم به دامنت لایک نکن لااایک نکنننننننن😡کاربری دست ۳ نفره تاپیکارو دیدین تعجب نکنید☺😂
جواب کوتاهی برای این سوالا وجود نداره چون مسائل خیلی مهمی هستن باید بری قوانین و قواعد اسلامی و اخل ...

از کجا میتونم ببینم؟

امضا بلد نبودم اثر انگشت زدم🙄😒دستم به دامنت لایک نکن لااایک نکنننننننن😡کاربری دست ۳ نفره تاپیکارو دیدین تعجب نکنید☺😂
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
عزیزم پیش هرکس بهت تهمت زده رودر رو کن.تادیگع تکرار نکنه

اون خودش میدونه طرف ب من تهمت زده🥲🥲

والا من سایت خاصی نمیشناسم ولی میتونم بپرسم خبرشو بهتون بدم اگه دوس داشته باشید

باشه مرسی عزیزم😘

2738

توی قران هست کسی که تهمت بزنه از رحمت خدا محروم‌میشه‌. اما بنظرم به ردش بیار که متوجه شدی بهت تهمت زده ولی نه توی جمع. و به روش که اوردی بگو خودت برو پیش هر کی گفتی حرفتو‌پس بگیر.

پسرم حاج خانوم رعایت کن😂

معذرت میخوام متوجه نشدم