2733
2734

اسپری خوشبو کننده که دائم توی ساکم همراهم هستش با خودم دو تا حوله می‌برم یکی برای خشک کردن بدن خودم یکیشم برای اینکه بندازم روی وسیله‌ها و ازشون استفاده بکنم الکل حتماً با خودم می‌برم یه سری از وسایلو که دستمو می‌خوام مستقیم بهشون بزنم بعدش ضدعفونی می‌کنم دستمو دستمال کاغذی با خودم می‌برم ماسک همیشه توی کیفم می‌ذارم

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اسپری خوشبو کننده که دائم توی ساکم همراهم هستش با خودم دو تا حوله می‌برم یکی برای خشک کردن بدن خودم ...

چ مدته باشگاه میرین و از وقتی رفتین تغیری ت خودتون احساس کرذین؟ شهریشم بگو 

2738
چ مدته باشگاه میرین و از وقتی رفتین تغیری ت خودتون احساس کرذین؟ شهریشم بگو 

بببین شهریه که از اول امسال شده ماهی ۵۰۰ تومان ۱۲ جلسه میشه حدوداً 

و حقیقتاً آره به جرات می‌تونم بگم خیلی آمادگی بدنیم بهتر شده شکمم خیلی سفت‌تر شده پاهام خیلی قوی‌تر شده من قبلاً پاهامو دستام خیلی ضعیف بود چون اصلاً ازشون کار نمی‌کشیدم و اینا کار من پشت میز نشینیه و اصلاً خسته نمی‌شدم به خاطر همین بدنم خیلی ضعیف بود ولی از وقتی که باشگاه میرم آره خیلی خوب شده تقریباًم یک سال و نیمه دارم میرم

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
2706