2733
2734

اسم پسر اولم روزبه هست 

اسم این یکی پسرم را نمی‌دونم چی بزارم 

داداش عزیزم اسمش علی اصغر بود اما علی صداش می‌زدیم که تو حوونی رفت 

چند تا دیگه جوون هم اطرافم دیدم و تو فامیل که اسمشون علی بود و جوان مرگ شدن 

حالا من دلم میخواد به 

یاد داداشم 

اسم پسرم بزارم علیسان

ولی یه سری میگن نه خوب نیست و نمی‌دونم 

اسمی بزار به روزبه بیاد 

شما چی پیشنهاد میکنید چیکار کنم 

چه اسمی خوبه 

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
غم داغ تنها  برادرم منا ذره ذره اب کرد درست مثل به سرطان بد خیم 🖤🌒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خدا رحمت کنه داداشتونو.اسم داداشتو نزار.منم داداشمو از دست دادم هیچوقت اسمشو نمیزارم رو بچم.ادم بلاخره گاهی عصبی میشه سر بچه داد میزنه .اونوقت نمیدونم به نظر من ادم دلش دوبار میشکنه یبار برا اینکه سر بچه داد زده یبار سر اینکه سر هم اسم داداشش داد زده

خدا رحمت کنه داداشتونو.اسم داداشتو نزار.منم داداشمو از دست دادم هیچوقت اسمشو نمیزارم رو بچم.ادم بلاخ ...

😭

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
غم داغ تنها  برادرم منا ذره ذره اب کرد درست مثل به سرطان بد خیم 🖤🌒
2738

بزار رهام 

✍🏻 ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ، از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!                                                   ممنون میشم اگر برای شادی روح دوست آسمونیم فاتحه بخونید یا صلوات بفرستید ، اگر انجام دادید حتما بهم بگید که دعاتون کنم و برای سلامتی تون صلوات بفرستم 💌

یزدان بزار ❤

دوستان برای ازدواج خوبم واسم دعا کنید 🙏🙏🙏همسنای من همشون ازدواج کردن بچه بزرگ دارن .من خجالت میکشم پیش کسی برم و سنمو ب رخم بکشن یا حرفی از ازدواج بزنن ..خدایا تورو قسم میدم ب ابروی حضرت زهرا خودتت امسال ی بخت خوب نصیبم کن تا بدونن منم خدایی دارم 😭😭😭خدایااا کم اوردم دیگ‌ قلبم جای واسه زخم زبون نداره 💔💔
2706