2737
2734
عنوان

سوال درباره فروش خونه

123 بازدید | 6 پست

خانما من تنها زندگی می کنم قراره یه پولی دستم برسه بعد یه دایی دارم پیره بیشتر وقتا بهش سر میزنم محله ای که خونه هاش خیلی گرونه بنظرتون پولمو گرفتم خونه خودمم بفروشم برم نزدیکش یدونه بخرم خونه متراژ کوچکتر و قدیمی ولی محله بهتر

سوال درباره کوهنوردی و صعود ب قله دماوند داشتید خوشحال میشم راهنمایتون کنم

بله عزیزم. برای شما اینجوری بهتره. قبلا تاپیکاتو خوندم تا حدی شرایطت رو میدونم

فقط اگه یهو محیطت عوض شه، دوستاتو از دست میدی بهتره بیشتر فکر کنی، اگه نه که حتما همینکارو بکن

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

تازه فک کنم محیط بالاتر بری برای ازدواجتم شاید بهتر باشه

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.
2742
بله عزیزم. برای شما اینجوری بهتره. قبلا تاپیکاتو خوندم تا حدی شرایطت رو میدونم فقط اگه یهو محیطت عو ...

والا اینجا هیچ دوستی ندارم یکی بود اونم همش بچه هاش میاورد نگه می داشتم 

سوال درباره کوهنوردی و صعود ب قله دماوند داشتید خوشحال میشم راهنمایتون کنم
والا اینجا هیچ دوستی ندارم یکی بود اونم همش بچه هاش میاورد نگه می داشتم 

پس اصلا ترید نکن. شما یه نفر آدم خونه بزرگ میخوای چیکار؟

همون خونه کوچیک نزدیک دایی بکیری خیلی برات بهتره