2733
2734
عنوان

خرید تتر از صرافی نوبیتکس

54 بازدید | 7 پست

سلام 

من یه مقدار پس انداز دارم میخوام تبدیل به تتر کنم که ارزشش کم نشه 

کسایی که از ارز دیجیتال سر در میارن آیا این کار برای من که اطلاعات زیادی در اینباره ندارم مناسبه ؟ نوبیتکس معتبره؟ و هر زمان بخوام میتونم پولم رو به ریال برداشت کنم؟

من هیچی ازش نمیدونم

فقط ی ویس گوش دادم ک میگفت تتر تو ایران ریسک داره..

هرچند داداش خودمم خریده..

اگه علمشو نداری پول و اعصابتو ب باد نده

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌹توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌹 کسانی که ساکن استرالیا هستید. لطفا بهم درخواست بدین. ممنونم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من هیچی ازش نمیدونم فقط ی ویس گوش دادم ک میگفت تتر تو ایران ریسک داره.. هرچند داداش خودمم خریده.. ...

هر تتر معادل ۱ دلاره با افزایش و کاهش قیمت دلار ارزش پول کم و زیاد میشه میخوام یه کاری کنم ارزش اندک پولی که دارم کمتر نشه واقعا موندم چیکار کنم با بچه کوچیک امکان فعالیت خاصی رو هم ندارم 

2731
عزیزم منم زیاد واردنیستم ولی پسرم کارش همینه نوبیتکس روی گوشی منه ولی اون باهاش کارمیکنه. الان خوابه ...

ممنون میشم اگه ازشون بپرسید من بهتون درخواست دوستی میدم فرصت کردید بهم پیام بدید ممنون

هر تتر معادل ۱ دلاره با افزایش و کاهش قیمت دلار ارزش پول کم و زیاد میشه میخوام یه کاری کنم ارزش اندک ...

میدونم و میفهمم چی میگی

من ی بار پول دادم دست داداشم بیت کویین کنه. همش رفت. پول من خیلی نبود ولی مال داداشم زیاد بود. 

برا همین میگم تا علمشو نداری سمتش نرو. 

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌹توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌹 کسانی که ساکن استرالیا هستید. لطفا بهم درخواست بدین. ممنونم