2737
2734
عنوان

بهم میگن خیلی خشکی

120 بازدید | 21 پست

خشک بودن ویژگی بدیه؟ یکی بهم گفت انگار چوب خشک قورت دادی از بس رفتارت خشکه

چجوری خودمو تغییر بدم؟😕💔 قیافمم هرکی میبینه میگه چقدر ادم ارومو خجالتی هستی ولی من اصلا خجالتی نیستم فقط با هرکسی صمیمی نمیشم

کسی هست مثل من باشه خودشو تغییر داده باشه؟ دلم نمیخواد بقیه باهام راحت نباشن

امضامو دیدی برای حاجتم دعا کن❤

اگه دیرجوشی اشکال نداره فقط همیشه یذره لبخند ر‌و لبت باشه تا بقیه فکر نکنن خشکی و از این چیزا

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اگه دیرجوشی اشکال نداره فقط همیشه یذره لبخند ر‌و لبت باشه تا بقیه فکر نکنن خشکی و از این چیزا

لبخند همیشه رو لبمه ولی یکی بهم میگه حرکاتت خشکه

چرا راه میری دست به سینه ای و گرم نمیگیری 

2738
لبخند همیشه رو لبمه ولی یکی بهم میگه حرکاتت خشکه چرا راه میری دست به سینه ای و گرم نمیگیری 

اشکال نداره ادما متفاوتن

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎 

نقطه مقابلت منم ک فک میکنم اینجوری ک هستمم خوب نیست

کافیه ۵ دیقه یه جایی مثل توی صف باشم 

باهمه ادما ک اونجان سلام علیک پیدا میکنم 😐تامیخوام برگردم باید با۱۰۰ نفر خدافظی کنم😁

شوهرم میگه بابا دودیقه تو سکوت خودت براخودت باش  🤒😐

من نمیدانستم معنی هرگز را♤ توچرا بازنگشتی دیگر ¿
به بقیه ربطی نداره شما چجوری هستی لبخندم بزنی مثل من پررو میشن همه چیز میگن الان جدی هستی چیزی م ...

من یکم دیر صمیمی میشم

اوایل اشنایی با هرکسی یکم حالت جدی دارم 

طوری که انقدر مخالف طرفم صحبت میکنم که بیشتر همه میگن چرا بحث میکنی و لجبازی داری

ولی بعدا که بیشتر بگذره صمیمی میشم ولی نه درحد زیاد

ادمای صمیمی دورم کم دارم دلم میخواد مثل بقیه محبوب باشم نه ادم خشک

نقطه مقابلت منم ک فک میکنم اینجوری ک هستمم خوب نیست کافیه ۵ دیقه یه جایی مثل توی صف باشم  باه ...

دقیقا مامان من مثل توعه به ثانیه نکشیده با همه رفیق میشه 

2706