2752
2734
عنوان

شما اگه ناخواسته باعث بشید بچتون دردش بیاد عکس العمل بچتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1411 بازدید | 53 پست
باباش داش باهاش بازی میکرد سمت هم بالش پرت میکردن دخترم هی میخندید و بعد مار پلاستیکی مباورد مبنداخ ...

من اصاب ندارم ی ناز میکشم باردوم میزنم دهن بچه پرخون بشه چراباید بچه ب مامان باباش بگه بره گمشه بیشعور

فقط 31 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم 
عزیزم خیلی دارین پاپیچ بچتون میشید  هم مورد امروز هم این موضوعی که گفتی  باید بیخیالش بش ...

پدرش اینطورش کرده

هی نازشو میکشه 

یا خیلییی خوب باهاش برخورد مبکنه یا گند میزنه

مثلا دخترم ی گوشه مبل نشسته داره تی وی میبینه  شوهرم هی میره میگه چیزی نمیخوای عشقم دورت بگردم فدات شم  برات بالش بیازم بابا دلت چیزی نمیخواد پشتت بمالم؟

یهو دخترم میگه بابا یواشتز صدای تلویزیون نمیشنوم

یهو شوهرم میگه ب درک ک نیمشنوی😐 منو بگو دارم باهاش حرف میزنم برو اونوور ببینم  

یه دوش آب گرم یه لباس راحتی یه موسیقی ملایم یه چای تازه دم..به درکک که خیلی از مشکلات حل نمیشن!!( کاربر نفس ۷ سال نودم که کاربری دوازده سالم بدون هیچ علتی تعلیق شد)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

لوسه‌ . رو تربیتش وقت بزار. بزرگتر شد از پسش برنمیای

من اگ دخترم همچین رفتارایی داشته باشه ! بزار نگم😂. فقط خدا باید بیاد شخصا کمکش

اگ جوابتو ندادم یعنی لیاقتِ جوابم رو نداشتی! 

شما تا حالا جلوش به همدیگه بی احترامی کردید؟ یه جایی قبح بی احترامی براش شکسته شده باید همون دفعه اول که همچین کلماتی ازش شنیدی برخورد جدی میکردی، و اینکه برخورد خودتونم تو مواقع ناراحتی و قهر مهمه تقلید میکنه ازتون 

بحث با احمق ممنوع 🤚
2731
از این ب بعد یواش یواش بهش مسئولیت بده  الکی قربون صدقش نرید  کار یا حرف بد زد محکم برخو ...

برای حرف زشت زدنش ک دقیقا از موقع مدرسه رفتنش شزوع شذ و حتی گفت از همکلاسیاش یاد گرفته دو سه کلمه ای هس مثل پررو ، ساکت شو

بی شعور و گمشه بره رو اولین بار بود ازش شنیدم و به شدتتت برخورد کردم 

پدرشم ی حرف کوچیک ازش بشنوه سریع برخورد مبکنه

ولییی الکی الکی الکی قربون صدقش میره الکییی بیخود و هر لحظه 

یه دوش آب گرم یه لباس راحتی یه موسیقی ملایم یه چای تازه دم..به درکک که خیلی از مشکلات حل نمیشن!!( کاربر نفس ۷ سال نودم که کاربری دوازده سالم بدون هیچ علتی تعلیق شد)

تک فرزنده ؟

هیچی نیس گلم لوسه بازم بنظرم یه مشورتی با مشاور کودک کن اجازه نده به باباش بگه بره گمشه یا به شما بگه بیشعور 

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید

یکبار معذرت خواهی کردی تمام شد دیگه.چرا منتش رو میکشی؟ وقتی بهت بی احترامی میکنن باید قاطع باشی نه که نگاهش کنی.یعنی چی بچه به مادرش بگه بیشعور! اتفاقا تو قهر کن باهاش حرف نزن تا ادب یاد بگیره به مادرش و پدرش حرف بد نزنه.بگو من همکلاست نیستم

بچه های الان شدن یکی دوتا ،دیگه مثل قدیم نیستن شش تا هفت تا بچه هیچکس آدم حساب نمیکردشون. حالا برعکس شده اونا با پدر مادر بدرفتاری میکنن😵‍💫

پدرش اینطورش کرده هی نازشو میکشه  یا خیلییی خوب باهاش برخورد مبکنه یا گند میزنه مثلا دخترم ی ...

وای😂🤦🏼‍♀

به باباش صحبت کن ،خیلی بده که پدر و مادر هر کدوم یه روشی پیش بگیرن برا تربیت 

کاش پدرش به عهده ی شما میزاشتش یه مدت حداقل ،دخالت نمیکرد🤦🏼‍♀

باباش داش باهاش بازی میکرد سمت هم بالش پرت میکردن دخترم هی میخندید و بعد مار پلاستیکی مباورد مبنداخ ...

رسما بی ادبی میکنه

من دخترم سومه، اگه سهوا یا حتی عمدا کاری کنم ناراحت شه معذرتخواهی که بکنم قبول میکنه و خیلی آروم میشه 

ولی اگه معذرتخواهی نکنم بابت کاری و شلوغ بازی دربیارم کینه به دل میگیره تا نیم ساعت یه ساعت اینا، با قهر بهم نگاه میکنه و یا دوروبرم نمیاد یا جواب حرفامو کوتاه کوتاه بهم میده، تازه این مسیله ناراحتم میکنه با اینکه میدونم تقصیر من بوده 

دختر شما نباید هیچوقت به خودش اجازه بده به باباش و شما چنین حرفایی بزنه 

راه حلشو نمیدونم ولی اینجوری نباید ادامه پیداکنه 

من که اهل عشق و عاشقی نبودم اما تو از کنارم رد شدی و جانم به دکمه پیراهنت گیر کرد.... 
تک فرزنده ؟ هیچی نیس گلم لوسه بازم بنظرم یه مشورتی با مشاور کودک کن اجازه نده به باباش بگه بره گمشه ...

بله 

این دو حرف رو همون دوروز پیش ازش شنیدم فقط یک بار

در اکثر مواقع ک خیلی عصبانی میشه میگه ساکت شو که اینم از طوطیمون یاد گرفته

چون طوطیمون هر کی میاد خونمون میگه ساکت شو🤕🤕 نمیدونم از تی وی کجا یاد گرفته هی تکرار میکنه

بچمم از طوطی یاد گرفته 

خودت و همسرت باید از هم دفاع کنید‌.اون بگه به مادرت بی احترامی نکن و شما بگی به پدرت بی احترامی نکن ...

این کار رو میکنیم دقیقا

مشکل اینه دخترم خیلییی زودرنجه عین باباش

ی حرف ساده بهش برمیخ‌ره و قهر میکنه سریع

برای حرف زشت زدنش ک دقیقا از موقع مدرسه رفتنش شزوع شذ و حتی گفت از همکلاسیاش یاد گرفته دو سه کلمه ای ...

اول اینو ب معلم بگو ک ی زنگ رو اختصاص بده ی جلسه هم شده با بچه ها صحبت کنه حرف معلم خیلی تاثیر داره

تو خونه هم تکرار کرد بگو ماازاین حرفا نمیزنیم این حرفا رو قیافه ادم تاثیر میزاره و بی ریخت میشیم .گولش بزن بگو شما دختری باید حرفای خوب بزنی تا نازتر و قشنگتر بشی.

پسر منم ی مدت لوس شده بود از وقتی الکی قربون صدقش نمیرم درس شده .

الان با سیاست روش کار کن ک بزرگتر شد بدتر نشه 

بله  این دو حرف رو همون دوروز پیش ازش شنیدم فقط یک بار در اکثر مواقع ک خیلی عصبانی میشه می ...

اینکه از کجا یادگرفته مهم نیست چون بالاخره مدرسه، خیابون و پارک هرجا که میری ماشال فحش های قشنگ گوش نواز زیاد شنیده میشن 

مهم اینه به کار نبره، اینو باید یاد بگیره

من که اهل عشق و عاشقی نبودم اما تو از کنارم رد شدی و جانم به دکمه پیراهنت گیر کرد.... 

بارها پيش اومده حالا يا تو بازي يا كاراي روز مره 

فوري خودش ميگه اشكال نداره اشكال نداره 

بعضي وقتا كه اون يه كار مشابهيو انجام ميده من اخو اوخ ميكنم خجالت ميكشم واقعا عذاب وجدان ميگيرم 

٤سالشه

نه براي من در مقابل بقيم همينه من دلم به حال مظلوميش ميسوزه

فقط 5 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚