2733
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

از نظر اینجور آدمها،همه مشکل دارن جز خودشون

همه باید کور بشن 

همه مردهایی که نگاهشون میکنن به خاطر اینه که هیزن 

یا اینکه زنشون امل و زشتن و اینها چون خیلی خوشگلن نگاشون میکنن😁

2740

سلام ، ولت کرده ؟

شمارشو بده برات مخشو بزنم ... ☺️😂

گاهی وقتا ، باید یه نقطه بذاری باز شروع کنی ، باز بخندی ، باز بجنگی ؛؛ باز بیفتی و محکمتر پاشی ، گاهی باید یه لبخند خوشگل به همه تلخیا بزنی و بگی ممنون که یادم دادین ، " به خودم تکیه کنم ... ‌"
چی برداشت کردی از این عکس و حرف استارتر؟

والا حرف استارتر یخورده گیجم کرد
ولی برداشت خودم اینه هر ادمی یه قیمتی داره 

امیدت به خدا باشه، به خودت تکیه کن                                       به زبان انکار ادم ها گوش کنید; ادم ها دقیقا همان چیزی هستند که انکار میکنند

شغلت چیه حالا خواهرم ؟البته جسارت که میپرسم چون چندتا از پست هاتونو دیدم کنجکاو شدم

گاهی وقتا ، باید یه نقطه بذاری باز شروع کنی ، باز بخندی ، باز بجنگی ؛؛ باز بیفتی و محکمتر پاشی ، گاهی باید یه لبخند خوشگل به همه تلخیا بزنی و بگی ممنون که یادم دادین ، " به خودم تکیه کنم ... ‌"
😁😂

والا بخدا 

من حرفه ایم تو مخ زدن 

ولی متاسفانه هیچ کاری نمیتونم بعدش بکنم . 😂

فقط طرف تو کف میمونه

2706