2752
2734
عنوان

بی بدن…🤦🏻‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 866 بازدید | 46 پست
نه اصلا اجتماعی هست و به شدت تراژدی ایرانیه. 

ممنونم

روبی ام!🍭یه کراکن!...هیولای دریای اسکاندیناوی=kraken🪅😐:)یک عدد عاشق کتاب و رنگمیشه ۱۰ تا تاپیک اولی که تو سایت ایجاد کردمو فول لایک کنی:))؟؟؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیانت؟

❌❌❌❌❌اسپویل

دوست ِ دختری که کشته شد عکس لختی دختررو از گوشی خودش برای بقیه فرستاده بود از حسودی.

دعواشون سر این بوده تو فیلم هم گفت دختره می‌خواسته مهاجرت کنه ولی نگفت سر این بوده لحظه قتل

ولی تو واقعیت دختره می‌خواسته مهاجرت کنه کانادا دعواشون میشه پسره با میله بارفیکس میکشش، بعد بابای پسره که دکتره جسد تیکه تیکه می‌کنه و گم و گور

نور خدا که بسته شد به میله و علمی که اثبات نکرد این شکست.
2731
اتفاقن به نظر من اصلن فیلم خوب در نیومده بود، سکانس کمدی بیشتر داشت، سروش صحت آخه؟ نویسنده خفن ولی ب ...

بله خیلی ایراد داشت 

دقیقا همسرم هم می‌گفتن چطور تحت تاثیر قرار گرفتی، خیلی ایراد و باگ داشت فیلم و اگزجره بود. 

خودم هم واقعیت از واقعی بودن جریان ناراحت شدم. 

اگر صرفا فیلم بود انقدر بهم نمی‌ریختم. 

بله دقیقا سنکانس آخر من رو نابود کرد…

If it’s not making me happy or making me better, I’m busy 
❌❌❌❌❌اسپویل دوست ِ دختری که کشته شد عکس لختی دختررو از گوشی خودش برای بقیه فرستاده بود از حسود ...

واقعا؟ در داستان واقعی هم بابای آرمان این کار رو کرده بود؟ 

من اطلاع نداشتم 

چقدرر وحشتناک…

If it’s not making me happy or making me better, I’m busy 
بله خیلی ایراد داشت  دقیقا همسرم هم می‌گفتن چطور تحت تاثیر قرار گرفتی، خیلی ایراد و باگ داشت ف ...

دقیقا قسمت بدش این بود که هم توی فیلم هم واقعیت باباهه زندگی پسررو نااااابود کرد.

واقعا؟ در داستان واقعی هم بابای آرمان این کار رو کرده بود؟  من اطلاع نداشتم  چقدرر وحشتن ...

توی مستند جنایی تئوریشون اینه، چون توی واقعیت آرمان خودش میاد اعتراف میکنه، میگه انداختم تو سطل آشغال.

وقتی پلیس می‌ره میبینه هیچی نیست. باباهه رفته بوده برداشته بوده تیکه تیکه کرده و به آرمان میگه بگو خودش افتاد سرش شکست من ترسیدم بندازن گردن من بردمش تا سر کوچه. الآنم رفته دبی

توی مستند جنایی تئوریشون اینه، چون توی واقعیت آرمان خودش میاد اعتراف میکنه، میگه انداختم تو سطل آشغا ...

خب بابای این ارمان ادام نشده؟؟؟؟

شب غم انگیز تو نیز بگذرد.    اما در این میان دلی ز دست میرود
خب بابای این ارمان ادام نشده؟؟؟؟

نه دیگه چون نمی‌خواست خودش لو بره نمیذاتشت پسره اعتراف کنه، اینکه تیکه تیکه کرده ثابت نشده توی فیلم هم نشون داد با دوتا چمدون از خونه خارج شده که تو واقعیت آرمان گفته تیکه تیکه کردیم انداختیم چمدون ولی باز اعترافش پس گرفته 

نه دیگه چون نمی‌خواست خودش لو بره نمیذاتشت پسره اعتراف کنه، اینکه تیکه تیکه کرده ثابت نشده توی فیلم ...

یا خداااااا من خبر نداشتم اصن از این ماجرا

شب غم انگیز تو نیز بگذرد.    اما در این میان دلی ز دست میرود