2733
2734
عنوان

معصومه جون خیلی دلم برات تنگه😪

258 بازدید | 13 پست

افسردگی شدید داشتم طوری که تو خواب حالت خفگی بم دست میداد ومرگ و به چشام می دیدم .

بخاطر اینکه کسی نبود تو زندگی یادم بده چکار کنم مشاوره هم ....

تا اینکه با تاپیک مدیریت هزینه ها اشنا شدم جواب خیلی از سوالاتم. اونجا بود .یه کاربری به اسم معصومه جون بودن .

با انرژی خاصی میاد مینوشت انگیزه میداد پر از نور وانرژی مثبت بود ..

حالم خیلی بانوشته هاش خوب میشد رابطم با همسرم با بچه هام بهتر شد .

امیدوارم این تاپیک وببینی اونی که مدام گزارش میزدی تاپیک بترکه.

اه منی که دارم دوباره به افسردگی برمیگردم پشتته.

قبلن با بانو آرتمیس هم اینکارو کردید.

تاپیک هزینه ها چی شد؟

معصومه خانم دیگه نمیان سایت ؟

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خداحافظی کرد برای همیشه  خیلی دلش وشکوندن  همون کاری که با بانو آرتمیس کردن .

البته که بانوآرتمیس و معصومه جان با رفتن از سایت ضرر نمیکنن...مخاطبین از دست شون دادند متاسفانه ...

سقف سایت گاهی کوتاه میشه برای برخی عزیزان ...

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

تاپیک مدیریت هزینه ها هست ها نترکیده 

معصومه خانم کی خداحافظی کرده ؟ تا جایی که میدونم با اکانت جدید می‌اومد سایت 

یه عده یه جوری میگن تحصیلات شعور نمیاره انگار ترک تحصیل شعور میاره !! اگه شما چند مورد بی شعور در قشر تحصیل کرده دیدید ما خیلی بیشترش رو بین افراد کم سواد و ترک تحصیلی دیدیم .
خداحافظی کرد برای همیشه  خیلی دلش وشکوندن  همون کاری که با بانو آرتمیس کردن .

تا چندروز پیشم انگارتوبه روزرسانیا دیدم تاپیک رو 

توی قصه زندگیت نقش اول داستان خودتی ،پس قوی باش وکم نیار دختر😎اسم کسایی که موقع شکست ترکت کردن رو بنویس وبرای جشن پیروزیت  دعوتشون کن✌️
واقعا تاپیک به اون خوبی و پر صفحه ترکید؟؟  حیف واقعا اعتراض کنید حتما نی نی یار بر میگردونه

تاپیک برگشت اما چه فایده معصومه جون نیست.

نمیدونم چرا بعضی ها فک میکنن این تاپیک فقط جنبه ی اقتصادی داره.

برای من خیلی انگیزشی بود

تاپیک مدیریت هزینه ها هست ها نترکیده  معصومه خانم کی خداحافظی کرده ؟ تا جایی که میدونم با اکان ...

نه عزیزم همین دوروز پیش دوباره سر به سرش گذاشتن .

با چشم گریون ازمون خداحافظی کرد

کاش حداقل بانو ارتمیس برگرده  چقدر بشون نیاز دارم

جاشون خالی هست تو سایت ...