2733
2739

خیلی بده اینجوری

سنمم کم نیست وقتی هم بهشون میگم رعایت نمیکنن چون دیگه عادت کردن

سر یه اشتباه کوچیک هی میگن احمق ،کثافت و...

...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آدم باهرفحشی که میده۱۰سال غم وغصه اش کم میشه😁😂🤣🤣

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
2742

وا بی دلیل مگ میشه اینجوری بگن هردقیقه تذکر بده خیلی زشته

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍

ما آرزومونه بمون احمق بگن احمق یعنی خوبشه 😂😐

فقط 13 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به نام الله☝️👑به عشق وطن 🇮🇷 مادر پدر❤️  💍🧿miladm🧿🤰🤱یارِ خوب تمامِ ماجراست❤🫂️✅️بمیری به نام،نمانی به ننگ🚫⚡️اثر ظلم محال است به ظالم نرسد⚡️👌
وا بی دلیل مگ میشه اینجوری بگن هردقیقه تذکر بده خیلی زشته

عادت کردن

پدر و مادر خودشونم باهاشون اینجور رفتار کردن

مثلا یه سوال کوچیک میپرسم که چرا امروز فشار آب کم شده میگن احمق بخاطر پمپه یا خر بخاطر فلان چیزه

مدل حرف زدنشون اینجوریه🤦🏻‍♀️

...
2740
خوب چرا به غم و غصه بقیه اضافه میکنن😂

نمیدونم‌😁😂🤣🤣🤣🤣🤣

توهم بگوخودتونیدلذتش روببر

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
عادت کردن پدر و مادر خودشونم باهاشون اینجور رفتار کردن مثلا یه سوال کوچیک میپرسم که چرا امروز فشار ...

وای خیلی بده خیلی زشته 

باهاشون حرف نزن بگو بخاطر بددهنیتون حرف نمیزنم تا درست شید

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍