2737
2734
عنوان

درد ارتودنسی کی کم میشه

80 بازدید | 13 پست

الا ۳ روزه ارتودنسی کردم دندونام ی جورییه نمیتونم روی هم بزارمش درد میکنه همیشه این جوره یا بعد چن روز خوب میشه!؟

کسایی که ارتودنسی کردن جواب بدن تروخدا

خدایا شکرت💚🙏🏻

عزیزم قیمتش چقد شد

دوفک؟

میدونی چی خیلی حال میده😜 از این لواشکای سیاه هست😍که خیلی ترشه😋وقتی میخوری کل سیستم صورتت مچاله میشه🤑اینارو بگیری روشون یه عالم رب انار بریزی😋بعد روش نمک بپاشی🤪طوری که دونه های سفید نمک معلوم باشه بعد لوله اش کنی،بزاری کنار لپت اروم اروم اب بشه🤪مزه اش بره تو دهنت بعد با دستت یه گوجه سبز ترش نمک خورده رو برداری یواش یواش گاز بزنی...خب دیگه آب دهنتو قورت بده تموم شد🤣
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

یه هفته

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
2738

سعی چیزای خیلی ترش نخوری چون اون براکتها تیز میشه انگار 

پدر دهن رو درمیاره🥴

دیدی اذیت کرد یکم موم بزار یواش یواش عادت میکنی

یاد خودم افتادم از درد این سیم خاردارا گریه میکردم😮‍💨😵‍💫 

موم نداشتم تا صبح دستمال کاغذی گذاشتم رو براکت ها😂

چیز سفت گاز نزن چون احتمال داره حتی دندونت بشکنه

با دل پاکت یه صلوات مهمونم کن تا حاجتم روا بشه        واسه سلامتی بابام دعا کنید😭
هر ماه که میری برای تعویض چند روز درد داره بعد عادی میشه  الان عادیه  فقط موم نزار که عا ...

عه اتفاقا میخواستم فردا برم موم بخرم آخرین براکت لپم و اذیت میکنه  

خدایا شکرت💚🙏🏻
سعی چیزای خیلی ترش نخوری چون اون براکتها تیز میشه انگار  پدر دهن رو درمیاره🥴 دیدی اذیت کرد ی ...

وای منم آدامس می‌چسبانند موم نخریدم 😑خیلی سخته نمیدونستم اینجوری میشه اصلا نمیتونم گاز بزنم حتی خیلی آروم دندونام لق شدن انگار

خدایا شکرت💚🙏🏻
وای منم آدامس می‌چسبانند موم نخریدم 😑خیلی سخته نمیدونستم اینجوری میشه اصلا نمیتونم گاز بزنم حتی خیل ...

اره اصلا نباید گاز بزنی 

دقیقا دندون لق میشه تا بتونه جا بجا بشه

با دل پاکت یه صلوات مهمونم کن تا حاجتم روا بشه        واسه سلامتی بابام دعا کنید😭