2733
2739

آره.

خیلی مسخره شده. دیگه حتی کاربر تعلیق شده رو نمیشه تشخیص داد.

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

منم استرس دارم برا شوپنرمه به قرآن بفهمه واویلا میشه

فقط 32 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا بخاطر تمام نعمت های که بهم عطا کردی شکرت❤️🤲🏻   خدایا شکرت قوربون نعمتت برم الهی تاریخ ۱۴۰۳/۲/۱۴ بی بی چکم مثبت شد خدایا خودت مراقبت هدیه قشنگمون باش 
2740

عزیزم عدد ۱۱ رو بفرست به شماره ۲۰۰۰۶۴۶۴ پیامش لغو میشه

با گوشی شوهرت بفرستا

یدونه هم هست عدد ۱۱ رو بفرست به شماره ۱۰۰۰۹۹۲۱ دیگه پیام نمیاد

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی.......                                                                      اگه توی یه کشوری درامدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغزِ خالیشون.......                                                            ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن.....                                                                                     🌨️ من یه اسفندی ام 💫 مغرور ، جذاب ، لجباز 💫🌨️

سلام

۲ مورد از بدی های طرح جدید تعلیق:

🟧 قسمت فراموشی رمز عبور در زمان تعلیق به روش جدید کار می کنه.

🟨 پیامک تبریک عضویت در زمان تعلیق به روش جدید فرستاده میشه.

🟩 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.

💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚

تاپیک رو بخونین:

⬇️⬇️⬇️

https://www.ninisite.com/discussion/topic/11576480

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

✅️ خودتون زودتر از تاریخ سالگرد عضویتتون عدد 11 رو به سرشماره 09810009921  پیام بدین و بعد براتون این پیام میاد:

🟥🟥🟥 عدد صفر اول رو نزنین 🟥🟥🟥

⬇️

مشترک گرامی عضویت شما لغو گردید

برای عضویت مجدد عدد 12 را ارسال نمایید

✅️✅️✅️ هم آن پیام عدد 11 رو حذف کنین هم این پیام جدید که آمده.

🟩 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.
عزیزم عدد ۱۱ رو بفرست به شماره ۲۰۰۰۶۴۶۴ پیامش لغو میشه با گوشی شوهرت بفرستا یدونه هم هست عدد ۱۱ رو ...

سلام

چیزی که امتحان کردم دیدم پیامک ها جدیدا از سرشماره ۰۹۸۱۰۰۰۹۹۲۱ میاد.

مخصوصا برای فراموشی رمز عبور که درخواست میدی از ۰۹۸۱۰۰۰۹۹۲۱ براتون کد میاد.

سلام عزیزم خوبی زدم ولی هیچ پیامی نیامد 

عدد ۱۲ رو به آن سرشماره بزنین ببینین باز پیام میاد یا نه

2706