2737
2734
عنوان

سونو گرافی جنین

373 بازدید | 21 پست

توروخدا هرکی میدونه جواب بده دارم دق میکنم...هفته ی سی بارداری هستم دیروز سونو دادم همه چی نرمال بود بجز دور سر جنین که دوهفته کوچیکتر بود.سونو گراف احمق گفت ازحد انتظارما کمتره احتمال عقب موندگی هست..اما امروز دکترم گفت طبیعیه و واسه دوهفته ی دیگه سونو داپلر نوشت که انجام بدم...اما خودم همچنان نگرانم.با اینکه ان تی انومالی همه ی آزمایشام نرمال بود.کسی اطلاعی داره؟به نظرشما طبیعیه؟بعد چهارسال خدا دلمو شاد کرد حالاهم که اینطور شده...

از آدم ها بت نسازید!خیانت است هم به خودتان ، هم به خودشان...

شما و همسرتون دور سرتون نسبت به بقیه چطوریه؟ اگه دور سر کوچکتری دارین خب طبیعیه

این حاجت اول است و آخر: ((تاول به گلوی اختلاسگر))    تحریم اگر شبیه چاقوست  تبعیض گلوله است و خنجر    سهم منو تو کجاست ( اگه گفتی😏😏🤔)     لعنت به جیبای اختلاسگر                              🙂💔
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
سرمون زیاد بزرگ نیست

خب نرماله دیگه سر نی نیتونم زیاد بزرگ نیس ،نگران نباش عزیزم مخصوصا اگه دختره که باید کوچکتر باشه اصولا

این حاجت اول است و آخر: ((تاول به گلوی اختلاسگر))    تحریم اگر شبیه چاقوست  تبعیض گلوله است و خنجر    سهم منو تو کجاست ( اگه گفتی😏😏🤔)     لعنت به جیبای اختلاسگر                              🙂💔

دقیقا ارثی هست. سونوی داپلر رو زودتر برو خیالت راحت میشه خونرسانی هم چک میشه رشد بچت هم مشخص میشه

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2740
یعنی به اندازه ی سرما بستگی داره ساناز جون؟

بعله که بستگی داره، دخترخاله من شوهرش ریزس و سرشم کوچکتره،دخترش رو هم تو سونو گیر داده بودن و هم وقتی دنیا اومد که دور سرش چرا کمه، آزمایش هم فرستادن حتی و آخرش گفتن ژنتیکیه، اینم بگم که بچش دختر خوشگل و بانمکیه فقط یکم ریزه هست، پسر منم دور سرش بیشتر بود و باباش هم همونطوریه و باز هیچکدوم مشکل ظاهری ندارن و نرمالن

استرس نداشته باش...نگران هم نباش اصلا توکل کن به خدا هیچی نیست.

یکی از اشناها سونوگرافی بهش گفته بود بچه بینی نداره بنده خدا خانومه چه حالی داشته وقتی بچه به دنیا اومد بینیش اندازه کله اش بود  

معجزه زندگيم👈❤️پسرم❤️👉

اگه ناراضی بودی وقتی بچت یک سال رو رد کرد بهش یه دوره شیر گاو میش بده تا کله گنده بشه  

2706