2733
2734

میخوام گوشیمو بذارم خونه کسی که درس بخونم. ولی بدبختی اینجاست که فایل درسها روی گوشیه و به هیچ وجه نمیشه هیچ جا کپیشون کرد. حالا چیکار کنم؟ خیلی فکر کردم هیچ راهی پیدا نکردم.

نت نگیر

به سوی الله بازگردید قبل از اینکه به سوی او بازگردانیده شوید...من مسلمانم اسلام دین کاملیست اما من نه اگه بدی از من دیدید از منه نه دین و مذهبم ولی اگه خوبی از من دیدید لطف خداست❤☕
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
اصلا با اینکارها درست بشو نیستم. فقط باید گوشیو بدم بره. ولی فایلها روشه. عجب مصیبتیه😩

اگه سیستم یا لپ تاپ دارید بریز رو اون

وگرنه بیخیال دیگه تو بخون نیستی

به سوی الله بازگردید قبل از اینکه به سوی او بازگردانیده شوید...من مسلمانم اسلام دین کاملیست اما من نه اگه بدی از من دیدید از منه نه دین و مذهبم ولی اگه خوبی از من دیدید لطف خداست❤☕
فایلارو باز کن ذخیره کن بعد سیم کارتتو دربیار و بزار جایی که میخواستی گوشیو بزاری گوشی بدون سیم کار ...

وای فای داریم.مودمم  که حکم ناموس داره تو این خونه. جرات ندارم بدم بیرون

دارم. اونم بیارم وسط همین آشو همین کاسست. 

منم دقیقا همین مشکلو دارم.هرکاری کنم گروه های مدرسه و فایلای درسیم رو  گوشیه و لازمم میشه..حتی اگه نت هم نگیرم،درگیر عکسای گالری میشم😐

اگه سیستم یا لپ تاپ دارید بریز رو اون وگرنه بیخیال دیگه تو بخون نیستی

ای خدا😭 میبینی هیچ راهی نیست؟

لپتاپو بیارم میرم باهاش اینترنت.

کاش فایلها یه جا بود راحت گوشیو میدادم میرفت

ای خدا😭 میبینی هیچ راهی نیست؟ لپتاپو بیارم میرم باهاش اینترنت. کاش فایلها یه جا بود راحت گوشیو می ...

خب خودت باید بتونی کنترل کنی که نمیتونی و بخون نیستی بای

2706