2733
2734
عنوان

شوهرم خواهر و مادرشو بیشتر از من دوس داره

| مشاهده متن کامل بحث + 1406 بازدید | 76 پست
هیچ وقت واسم مهم نبود میگفتم حتما واسه دلخوشی خواهر و مادرش میگه آخه حس میکردم خیلی دوسم داره. تا ای ...

حالا میخوای خودتو اذیت کنی و خودوخوری کنی  بابت احساس اون یا میخوای تلافی کنی یا دنبال راه حلی؟ 

ܟ߭ܥ⁧⁧⁧ߊ⁧⁧⁧ࡅ࡙ߊ⁧⁧⁧ܝܝ݅ܝܭܝ⁧⁧⁧ࡅߺ߳ࡉ🌱
شوهرت خصوصیات اخلاقیش کپ شوهر منه ی لحظه فکرکردم خودم تایپ کردم.

حالا بازم بگم شایدهمزادن... مهربونه کلا ...با پیرها خوبه. مادرش رو بزرگترین متخصص عالم تو هر رشته ای میدونه. خرید ملک.انواع عمل جراحی .کسب و کار   مادرش سوادشم کمه بنده خدا اما شانس داره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهرت بیشتر بی سیاسته  مهارت همسرداری اصلااا نداره  فاقد هرگونه مهارته

سیاست که نه اصلا نداره همه چی رو ب زبون میاره. نمیگه شاید طرف مقابل ناراحت شه

فقط 5 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر چهارماهگی پسرم و خوب شدن کولیکش انشالله 🥰     خدایا شکرت بابت همه چی💕♥️💕♥️💕                                                                                                 
 حالا بازم بگم شایدهمزادن... مهربونه کلا ...با پیرها خوبه. مادرش رو بزرگترین متخصص عالم تو هر ...

فکر کنم یکی باشن دوجای متفاوت زن گرفته🤣🤣

تو رو خدا هر کی هر طور که دوسداره با دل پاکش برام دعا کنه طلاهام بهم برگردن 😭😭😭😭
2731
خب اشتباه ماست  مادر جای خودشو داره

درسته جای خودشو داره من نمیگم نباید دوست داشته باشه ولی بنظرم حس دوست داشتنی که بین زن و شوهر باید باشه خیلی خیلی بیشتر از دوست داشتن اعضای خانواده اس. ا نظر من که اینطور بود پدر و مادرم رو خیلی دوست داشتم ولی همسرم رو یه جور دیگه یه جور خاص که قابل مقایسه با دوس داشتن خانوادم نبود 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر چهارماهگی پسرم و خوب شدن کولیکش انشالله 🥰     خدایا شکرت بابت همه چی💕♥️💕♥️💕                                                                                                 
اغلبشون‌همینن. همسر من مثلا تو عشق و مهربونی نمونس. اما مادر یا خواهرش در حد ریزش مو بگیرن این از اس ...

خوشبحال خواهرش.

داداش من زنشو خیلی دوست داره. اما منو نه

همه امیدم به ازدواجه😔

به جز استارتر هیچکس ریپ نزنه ، مزاحم نشو.  من به اسم کاربری دقت نمیکنم  .  عاشق کتاب خوندنم   کتاب هایی که تا الان خوندم: راز هایی درباره مردان ، بیشعوری ، مردان مریخی و زنان ونوسی ، کیمیاگر ، افزایش اعتماد به نفس ، زبان بدن ، مردی به نام اوه ، تاوان بوسه های تو ، زنان زیرک
سیاست که نه اصلا نداره همه چی رو ب زبون میاره. نمیگه شاید طرف مقابل ناراحت شه

همینه

شاید درواقع این نباشه ها 

شاید یه مکانیزم دفاعیه اصلا براش ، فکز میکنه اینطوری تو برا اونا احترام قائلی

ولی بلد نیست اینطوری بیانش می‌کنه

توکه داری امضام و میخونی لطفا برا کنکورم دعا کن قشنگممم:)))❤️
تو هم بگو عاشق مادرمم بفهمه کارش اشتباه س

من همیشه بهش پیگفتم تو رو بیشتر از همه دوس دارم که خب فهمیدم اشتباه بوده حرفم نباید بهش میگفتم پرو شده

1
5
10
15
20
25
30
35
40

با این فکر ها خودتو اذیت نکنه 

خانوادشه، معلوم که دوست داره

چرا رتبه بندی میکنی 

این کارتون مثل وقتیه ک بچگی میپرسیدن پدرت و بیشتر دوست داری یا مادرت 

هرکی جایگاه خودش عزیزم

درود عامون بر یَک یَکتون باد، آنخماعو یهویی ✌️ 
بنظرم هر انسانی حق داره مادرشو بیشتر از همسرش دوس داشته باشه چون مادرش چند سال با عشق بزرگ کرده من خ ...

خواهرشو حتی از مادرشم بیشتر دوس داره. حالا خواهرش چی داره من موندم. خیلی هم ساکت و بی سر و زبونه خواهرش که بگم زبون بازی و خودشیرینی میکنه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره ما که از برادر شانس نداریم. عمل میکنم زنگ نمیزنه

دماغمو عمل کردم داداشم زنگ نزد و نیومد.

ولی بعضیا میبینم داداششون خرج خواهر رو میده.

تو متاهلی؟

به جز استارتر هیچکس ریپ نزنه ، مزاحم نشو.  من به اسم کاربری دقت نمیکنم  .  عاشق کتاب خوندنم   کتاب هایی که تا الان خوندم: راز هایی درباره مردان ، بیشعوری ، مردان مریخی و زنان ونوسی ، کیمیاگر ، افزایش اعتماد به نفس ، زبان بدن ، مردی به نام اوه ، تاوان بوسه های تو ، زنان زیرک
2706