2733
2739

سلام خانما من الان ۲ ماه قهر کردم اومدم شهرستان شوهرم نه زنگ میزه نه میزاره برگردیم خونه مامانم خیلی اذیتم می‌کنه از صبح تا شب فقط با زبونش اذیتم می‌کنه یا هم فقط میگه پول ندارم و این و میخرم اون نمیخرم در حالی که به خدا ما چیزی نمی‌خوایم فقط برا داداشم خوردنی میخره یا هم بچه هامو میزنه می‌خوام برگردم خونه ام ولی میترسم شوهرم خونه نزارتمون و بچه هامو بگیره منم شکایت نفقه و شکایت کیفری کردم فردا دادگاه داریم شورای حل اختلاف میریم کاش آشتی میدادنمون میرفتم خسته شدم به قرآن با دوتا بچه 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

معلومه شوهرت یادش بهت نیست راحته چرا بچه هاتو اوردی؟

مینداختی سرش و میومدی دو روز نمیشد میومد منت کشی!

فقط 22 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
2728

با این مامانت سعی کن شوهرتو بزاری رو چشمات .حداقل بابای بچهاته تو هم تو خونه خودتی

تافروردین  سال ۱۴۰۵ به خواستم‌میرسم برای رسیدن به خواستم صلوات میفرستی دوستم 
معلومه شوهرت یادش بهت نیست راحته چرا بچه هاتو اوردی؟ مینداختی سرش و میومدی دو روز نمیشد میومد منت ک ...

نه عزیزم اون دفعه گذاشتم پیشش ولی یه بارم زنگ نزد مجبور شدم خودم برگشتم با کلی منت 

سر چي قهر كردي گلي

فقط 8 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚
2740
نه عزیزم اون دفعه گذاشتم پیشش ولی یه بارم زنگ نزد مجبور شدم خودم برگشتم با کلی منت 

عجیبه با اینکه یه بار تجربه ی قهر داشتی دوباره اینکارو کردی...

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
شماهم قهر کردین

اره من چون بچه هام کوچیک بود بردم خیلی دردسر کشیدم نباید بچه هاتو میبردی همرات یا اگه بیرونت کرد زنگ میزدی ۱۱۰ بیاد صورت جلسه که بیرونت کرده ولی به نظرم خونه رو ترک نکنی بهتره 

عزیزم ناراحت نشو چون مادرت حقیقت هارو بهت گوش زد میکنه

ناراحت میشی بخدا ارزش نداره این مرد خودتم بهتر میدونی البته

و اینکه ما ک باهزار التماس شوهرمون بر گشتیم زندگیمون جهنمه تو ک خودت میخا بیفتی دنبالش بری واویلا

چند ماه تحمل کن برا مهریه بهش فشار بیاد خودش با کوتاه میاد یا بهت مهریه میدن دیگه چند سکه اول مجبوره بده خونه ایی میگیری

یا اینکه نفقه باید بده چون اون از خونه انداختت بیرون مال خودت و بچه ها توی خرج میشی کمکی مادرت اونم حرفی نمیزنه

خیلی اذیتم میکرد جون به لبم کرده بود مجبور شدم الآنم بدتر 

خدا کمکت کنه

برات صلوات فرستادم انشالله مشکلت حل شه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره من چون بچه هام کوچیک بود بردم خیلی دردسر کشیدم نباید بچه هاتو میبردی همرات یا اگه بیرونت کرد زنگ ...

زنگ زدم کلانتری اومد نوشت بعد اینجا شکایت کیفری کردم 

2706