2733
2734
عنوان

ذکر یا ودود برای آشتی

| مشاهده متن کامل بحث + 136 بازدید | 25 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
اره دلش پر بود مثل اینکه منم طاقت نیاوردم یه جوری شستمش که همش اخماش تو هم بود

خب شایدواقعاحق باهمسرت بوده بجای بحث بایدمیگفتی لطفا احترام نگه دار هرچی باشه بزرگتره دیگه خودش ساکت میشد...منم همچین مشکلی دارم وحق روهم به همسرم میدم 

بهش پیام بده ازدلش دربیاروباهاش حرف بزن بگو هرچی باشه بزرگترن وخودتم اجازه اینو نده که توزندگیت دخالت کنن یانظربدن

گفت هر کسی رو تـوی قبــر خودش میذارن عیسی بـه دیــن خود، موسی بـه دیــن خود به ما چه ربطی داره بقیـه تـو جامعه چیــکار میکنن اما نشنیده بـود از پیامبر اسلام که : یـک فـرد گنهکار، در میـان مردم هماننــد کسی است که با جمعی سوار کشتــی شود و به هنــگامی که در وسط دریــا قرار گیـرد تبــری برداشته به سوراخ کــردن موضعی که در آن نشسته است بپردازد و هرگاه به او اعتـراض کننــد در جواب بگویــد من در سهم خود تصــرف میکنــم ! اگر دیــگران او را از ایــن عمل خطرناک بازندارنــد، طولی نمیکشد که آب دریــا به داخل کشتـی نفوذ کــرده و یکباره همه ساکنان کشتــی را به همراه کشتــی در دریا غرق می کنــد
خب شایدواقعاحق باهمسرت بوده بجای بحث بایدمیگفتی لطفا احترام نگه دار هرچی باشه بزرگتره دیگه خودش ساکت ...

اووووو خواهر من آنقدر تو زندگیمون دخالت کردن که حد نداره هم خانواده من هم خانواده اون 

تا دعوا با هم میکنیم هم من میرم به خانوادم میگم هم اون هیچ کدوممون به بلوغ فکری نرسیدیم و همش لجبازی برا قهر کردنمون اهمیت قائل نیستیم شده تا سه ماه با هم قهر بودیم که با وساطت خانواده ها آشتی کردیم یا خودش خسته شده بود که اومد جلو من دو ساله عقدم

♻️ʟɪꜰᴇ, ᴘᴀʀᴀᴅᴏxɪᴄᴀʟ ᴋᴀʀᴍᴀ
اووووو خواهر من آنقدر تو زندگیمون دخالت کردن که حد نداره هم خانواده من هم خانواده اون  تا دعوا ...

اینطوری که خیلی بده به هیچ‌ عنوان نباید خونواده ها بفهمن منم اوایل سادگی میکردم میرفتم به خونوادم میگفتم طوری شده بود که فکرجدایی زدبه سرمون ولی بعدش ترسیدم خودموعوض کردم بااینکه تا۲سال بعد همچنان دخالت میکردن منم بااحترام همش میگفتم زندگی خودمونه خودمون تصمیم میگیریم که چی بخریم یا چی بپوشیم وخیلی چیزای دیگه...

ببین همه چی بستگی به خودت داره بهت قول میدم میتونی زندگیتو بسازی فقط بایدبجنگی وهمسرتم شماروببینه یادمیگیره ومیتونی عوضش کنی من یه سری اخلاقای همسرموعوض کردم هرچیزی شدنیه...

باهمسرت صحبت کن بهش پیام بده یهویی پیش نرو کم کم بهش بگواینکه زندگی خودتونه وبایدخودتون تصمیم بگیرین(ازهمسرت مشخص دوست نداره کسی براش تصمیم بگیره بخصوص خونواده همسرش) بهش بفهمون تصمیم گیرنده خودتون دوتایین وازاین به بعدتلاش کنید هیچ حرفی به کسی نگین ونظرهم نپرسین بعدمیبینین چقدر آرامش دارین

گفت هر کسی رو تـوی قبــر خودش میذارن عیسی بـه دیــن خود، موسی بـه دیــن خود به ما چه ربطی داره بقیـه تـو جامعه چیــکار میکنن اما نشنیده بـود از پیامبر اسلام که : یـک فـرد گنهکار، در میـان مردم هماننــد کسی است که با جمعی سوار کشتــی شود و به هنــگامی که در وسط دریــا قرار گیـرد تبــری برداشته به سوراخ کــردن موضعی که در آن نشسته است بپردازد و هرگاه به او اعتـراض کننــد در جواب بگویــد من در سهم خود تصــرف میکنــم ! اگر دیــگران او را از ایــن عمل خطرناک بازندارنــد، طولی نمیکشد که آب دریــا به داخل کشتـی نفوذ کــرده و یکباره همه ساکنان کشتــی را به همراه کشتــی در دریا غرق می کنــد
اینطوری که خیلی بده به هیچ‌ عنوان نباید خونواده ها بفهمن منم اوایل سادگی میکردم میرفتم به خونوادم می ...

من خیلی بی تجربه و بی سیاستم ، شوهرمم آدم کینه ای، قهرقهرو که اگه ولش کنم مدت زمان قهر براش مهم نیس ، خیلی بچه اس و وابسته به خانواده ، رفیق علاف زنیکه باز داره که باهاشون صمیمیه و هرجا می‌ره حس میکنم هیچ جوره این آدم درست نمیشه

طلاقم هم نمیده میگه دوستت دارم نمیخام راحت از دستت بدم واقعا دیوونه شدم خودمم

♻️ʟɪꜰᴇ, ᴘᴀʀᴀᴅᴏxɪᴄᴀʟ ᴋᴀʀᴍᴀ
من خیلی بی تجربه و بی سیاستم ، شوهرمم آدم کینه ای، قهرقهرو که اگه ولش کنم مدت زمان قهر براش مهم نیس ...

مرداهمینن قهرشون طولانی حتی نگاتم نمیکنن تواین زمانا... شمایجوری باهاش باش نزارقهرکنه یابراش عادی شه بازبونت بکش سمت خودت اعتمادشوجلب کن تاهرجوره هواتوداشته باشه...هیچوقت اقتداروغرورشو له نکن الکی ازش تعرف کن مرداعاشق این چیزان مثلا بگوسایه سرم یا بهت افتخارمیکنم کلا ازاین چیزابگو براش زبون بریز وبااین سیاستا بگو دلم میخوادواسه زندگیمون خودمون تصمیم گیرنده باشیم نه خونواده هامون یاچقدرخوبه وقتی چیزی میخریم یا جایی میریم هیچکس جزخودمون باخبرنشه چه دلیلی داره بقیه بدونن