2733
2739

من شاغل بودم مامانم گفت بچه دار شدی نگهش میدارم برو سرکار شوهرمم گفت همکاری میکنم ولی هیچ

الان ۳سالو نیمه نتونستم برگردم سرکارم.استقلالم از بین رفت.بچم شیطونه وقت ندارم یکم ب پوست رسیدگی کنم. حوصلم صبرم کم شده گاهی حال داشته باشم آرایش کنم

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هیچ دگه آزاد بودم سر کار می رفتم راحت میخوردم میخوابیدم گشت و گذار می کردم .. 

الان خونه نشین شدم و همه زندگیم شده دخترم بیرونم نهایتا تا پارک جلو ساختمان میریم و اونجاهم همش باید دنبالش بدوم.. 

دوست و خانواده و فامیل ... حتی یادمم نیست کی باهاشون تلفنی صحبت کرده بود 😐🥺

ولی حقیقتا ته قلبم خوشحالم حس خوبی دارم و از تماشای هر لحظه بزرگتر شدن دخترم دارم لذت می برم 🥰😘

2728
😐😐😐😐😞

والا

اعصاب صفر میشه.همش باید دنبالش راه بری.اون بریزه گند بزنه تو جمع کنی تمیز کنی

تنبلم باشه ک هیچی باید غذا هم دهنش بزاری

پسر من چندتا ق ک میخوره میگ دستم خسته شد شما بزار دهنم اونم بعد نیم ساعت ۴۰مین بسلامتی میخوره چند تا قاشق آخرشم ک سیر میشه

تفریحتم میشه پارک.اسباب بازی فروشی.بدو بدو

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

من سه تا دارم قبلا شاغل بودم الان تو خونه با بچه هام عشق میکنم شاید سختی زیاد داشته ولی از حس عمیق خوشبختی که از داشتنشون دارم اصلا سختیش به چشم نمیاد به خودم هم میرسم وخودمو ول نکردم .مادر بودن قشنگترین حس دنیاست که وقتی سعادتشو آدم پیدا میکنه باید قدرشو بدونه وناشکری واقعا انرژی منفی میاره.