2752
2734
اوووووووف ۹ماه تمام من جنگ اعصاب داشتم به معنای واقعی کلمه قلب درد گرفته بودم...... از تجربم بهت بگ ...

نه من قهر نیستم ، ولی خیلی مقصر بود دیروز دقیقا منم قلبم دردمیکنه شدید، اصلا شانس ندارم ، انتظار مبل گرون قیمت دارن از ما

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
جهیزیه

اول اینکه ازدواج دوم جهیزیه نداره که بخواد توقع کنه...دوست داشتی میتونی بگیری دوستم نداشتی نگیر ....بعد هم اول و آخر زنگ میزنه قرار نیست تا آخر عمر از هم بیخبر باشید بالاخره زنگ میزنه لطفا شما زنگ نزن که فکر کنه در مورد جهیزیه حق با اون بوده

اول اینکه ازدواج دوم جهیزیه نداره که بخواد توقع کنه...دوست داشتی میتونی بگیری دوستم نداشتی نگیر .... ...

از دیروز تا حالا بهش زنگ نزدم تازه دیروز کلی التماسش کردم گفتم نکن اینجوری قرار نیس سر جهیزیه اوقاتمون تلخ شه

از دیروز تا حالا بهش زنگ نزدم تازه دیروز کلی التماسش کردم گفتم نکن اینجوری قرار نیس سر جهیزیه اوقاتم ...

تو التماسش کردی اونم هوا برش داشته ،،،،از من می شنوی یه مدت خودتو سنگین نگه دار،، خیلی محکم و قاطع بگو نمیتونم بیشتر از توان پدرم بخرم ،،،،در حد توان جهیزیه بخر مگه قراره اون سرویس چوب تا آخر عمر داشته باشید بالاخره چند سال بعد عوضش میکنه اون موقع بذار هرچی خودش،خواست بهره،،،،درضمن هی به خودت نگو اگه این ازدواج هم به هم بخوره ابرو خودم و خونوادم می ره هیچکس سر جهیزیه طلاق نگرفته،،،ازدواج دوم رو بزرگ تلقی نکن

امروز 5تا تایپک ردی برای برگشت نامزدت  اینجور خودت رو خوار نکن ،،،،بذار حداقل یه هفته بگذره بعد به هول ولا بیفت،،،نترس برمی گرده ،،،،ولی حداقل نذار با هزار منت تو سرت برگرده ،،پیش خودش فکر کنه کسی هست،،،یه کم غرور داشته باش،،،داد زده سرت،،،،،خودش هم قهر کرده،،،،توقعش برای جهیزیه هم بالا بوده ،،،،،بعد تو التماسش کردی ،،،حالا هم دست بهدعا شدی برگرده،،

تو التماسش کردی اونم هوا برش داشته ،،،،از من می شنوی یه مدت خودتو سنگین نگه دار،، خیلی محکم و قاطع ب ...

آره باید التماسش نکنم بخدا من کلی ازش سرتر هستم از لحاظ قیافه ،موقیعت خانواده

امروز 5تا تایپک ردی برای برگشت نامزدت    اینجور خودت رو خوار نکن ،،،،بذار حداقل یه هفته بگ ...

خیلی دلم نازکه بخدا هیچی تو دلم نیس ،،،،،،،،اخه ۲۰ اردیبهشت عروسیمونهه

نه من قهر نیستم ، ولی خیلی مقصر بود دیروز دقیقا منم قلبم دردمیکنه شدید، اصلا شانس ندارم ، انتظار مبل ...

عزیز دلم اره قشنگ میفهمم خودم این دوره رو گذروندم....ببین خیلی منطقی بگو جهیزیه یه هدیه س از طرف خونواده عروس نمیتونی واسه هدیه قیمت و‌گرون تایین کنی بگو پس شماام یخچال ساید بگیرید یا خونه بخر بگو ک معامله نیست و قرار نیست ب طرفین فشار بیاد 

ول کن جهان را قهوه ات یخ کرد🍂
خیلی دلم نازکه بخدا هیچی تو دلم نیس ،،،،،،،،اخه ۲۰ اردیبهشت عروسیمونهه

خواهرانه بهت میگم ...ولی آویزه گوست کن ...اول اینکه ازدواج دوم رو یه چیز خیلی بزرگی نشون نده خیلی عادی نشون بده که طرف فکر نکنه منت تو سرت گذاشته اومده تو رو گرفته ...پس تو هم وظیفه داری یک جهاز عالی بدی ..این ازدواج دوم رو تو نظر شوهرت داری نقطه ضعف میکنی..یه جورایی انگار می‌ترسی ولت کنه بره...اونم از این نقطه ضعفت داره استفاده میکنه...خیلی ها هستند که دوبار یا سه بار ازدواج کردند ولی اجازه نمیدن شوهرشون رو سرشون هوار بشه....بعد هم فکر کنم به این نتیجه رسیدی مردها از زنهای خیلی حرف گوش کن خوششون نمیاد...چون بعد از یه مدت زده میشن ازشون....پس همیشه هرچی گفت لازم نیست کنیز حلقه به گوشش باشی بعضی اوقات هم حرف خودت رو به کرسی بشون که نشون بدی تو هم یه نظرهایی داری و همونطور که تو برای اون ارزش قائلی اونم باید برای تو ارزش قائل بشه.....نگاه اگر سرویس گرون نخری هیچوقت ولت نمیکنه مجبوره به سازت برقصه....فوقش دوتا غرغر هم میکنه وتموم میشه میره دیگه نمیاد که برای یه سرویس خواب طلاقت بده یا عروسی رو بریزه به هم......همون گاز هم با قاطعیت بگو طبق لیست شما قبول کردید که بخرید والان هم باید بخرید.....یا مشکل نداره شما سرویس چوب رو بگیر ما گاز میگیریم....خودتو دست بالا بگیر نذار هرکس از راه رسید بزنه تو سرت و بره.و یه تصمیم بگیره وتورو مجبور به اجراش کنه ..برای خودت ارزش قائل بشو .....درضمن هیچوقت دیگه نگو  ازدواج دومم هست ‌بازم میگم بزرگش نکن....شوهرت میدونسته که قبلا ازدواج کردی و اومده خواستگاریت پس با این قضیه مشکل نداره...پس تو چرا هی میگی .......حالا اونقدر بگو وتو رفتار نشون بده تا ننش و خواهراش هم تو سرت بکوبه....

2706