2737
2734

خانما همسرم از نظرمالی شکرخدا مشکلی نداره بچم کوچیکه وخیلی اذیت میکنه من بابدبختی درس میخونم فرهنگیان قبول شم امسالم میخوام‌پشت بمونم ولی واقعاسخته . الان یه معلم مثلاماهی۸بگیره من بدون اطلاع شوهرم میتونم ماهی ۴پس اندازکنم.شماجای من باشید میرید دانشگاه پیام نور وبه خونه زندگی وبچه وخودتون میرسیدوپس اندازنصف حقوق معلم میکنید! یااا با بدبختی (واقعابدبختی چون بچم۲سالشه وبه شدت شلوغه)درس میخونید ومحدودیت هایی میزاریدتوزندگی تامعلم بشید و پس انداز بیشتری کنید وپرستیژتون توفامیل خوب باشه؟ البته خانواده من وهمسرم بعضیاحتی دیپلمم نمیگیرن دونفرمیرن دانشگاه  یعنی پیام نورم برم باز پرستیژه هس فقط به این فکرمیکنم ۳۰سال بایدکارکنم یه طوری میشم ولی میگم عوضش مستقلم و دلیل میارم ک خب میتونم نصف حقوق ی معلموپس اندازکنم.. نمیدونم تو دوراهی ام میتونم لیسانس گرفتم ازمون استخدامی بدم بچم ازابوگل درمیاد

من به شخصه مامان و بابام کارمندن و ما خودمون بزرگ شدیم همیشه حسرت محبت رو دلم مونده الانم که میگن خرس گنده شدی و زشته 

کار دوست داری حتما پاره وقت یا اصلا نرو 

منم برنامه ام برای اینده همینه 

اگه تو سختی جا نزدی... اینجا می شه نقطه ی پایان نمیتوانم ها و اغاز میتوانم ها و سرآغاز موفقیت وافتخار تو...))!  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من به شخصه مامان و بابام کارمندن و ما خودمون بزرگ شدیم همیشه حسرت محبت رو دلم مونده الانم که میگن خر ...

معلمی بخاطرهمین میگم ک پاره وقت شغل دیگ همسرم نمیزاره 

معلمی بخاطرهمین میگم ک پاره وقت شغل دیگ همسرم نمیزاره 

نه معلمی مثل کارمندیه 

والا معلما از صبح میرن و تا ظهر عین والدین من برو شغلی که اگه یه روز نخواستی بری یا مشکلی پیش اومد بتونی نری 

اگه تو سختی جا نزدی... اینجا می شه نقطه ی پایان نمیتوانم ها و اغاز میتوانم ها و سرآغاز موفقیت وافتخار تو...))!  
2740