2733
2734
عنوان

بچه ها این توجیه درسته یا ن

45 بازدید | 7 پست

دوستم میگ برای کنکور تجربی بخونی بهتره چون باقی رشته ها اشباع هستن یا ب امید ازمون استخدامی بخوان ی سال یا نخوان اصلا اونسال زن بخوان یا مرد یا چن نفر بخوان در ضمن کلاس کاری بیشتریم داره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب دلایلتون

چون موفقیت در همون رشته های تجربی هم نیازمند عرضه و انگیزه و تلاش هستش 

کسی نمیتونه تعیین کنه که فلان رشته آینده کاری نداره

جامعه هر سال تعداد بسیاری کارمند دولتی بازنشسته و استخدام میکنه 

جامعه تنها به مشاغل پزشکی نیازمند نیست

جامعه به فن ورز سیاست دان آشپز مهندس معمار پرستار و ... به اندازه ی سقف اون حیطه ی کار نیاز داره

2742
چون موفقیت در همون رشته های تجربی هم نیازمند عرضه و انگیزه و تلاش هستش  کسی نمیتونه تعیین کنه ...

این جامعه ارمانیه ن ایران ک با مدرک ارشد از تهران مناظر ی ازمون استخدامی معلمی باحقوق ۸ تومنه بعدشم زندگی ینی زحمت اوکی،؟شما حتی وقتی خواب هستیم ی انرژی میزاری پس هیچی بی انرژی وزحمت نیس دوست عزیز

این جامعه ارمانیه ن ایران ک با مدرک ارشد از تهران مناظر ی ازمون استخدامی معلمی باحقوق ۸ تومنه بعدشم ...

خیر آرمانی یا حقیقی بودن جامعه رو نه من و نه شما نمیتونیم تعیین کنیم چرا که نیازمند اطلاعات وسیع و جامع ای از شاخص های مختلف هستش

بنده صحبتی از زحمت نکشیدن فردی در رشته ای خاص پیش کشیدم؟ درسته تمامی رشته ها و مشاغل نیازمند زحمتن و تنها صحبت من روی این مسئله ست که جامعه تنها به پزشک و پیرا پزشک نیازمند نیست چرا که هر بعد در جامعه تاثیر هنگفتی داره و نبود هر یک از این ها کشور رو فلج میکنه 

خیر آرمانی یا حقیقی بودن جامعه رو نه من و نه شما نمیتونیم تعیین کنیم چرا که نیازمند اطلاعات وسیع و ج ...

دیگ حالا من میرم سراغ رشته تجربی باقی رو بقیه برن چون چیزی ک هس الان اینه ک هیچی سرجاش نیس درکنارشم ی مهارت میارم جلو ک وامونده و جامونده نباشم

دیگ حالا من میرم سراغ رشته تجربی باقی رو بقیه برن چون چیزی ک هس الان اینه ک هیچی سرجاش نیس درکنارشم ...

پس حرف دوست تون نبوده یا اگر بوده مشخصه در شما به شدت تاثیر گذاشته

امیدوارم انتخاب درست و موفقیت آمیزی داشته باشین و اگر یه سوی پزشکی میرید ، پزشک خبره و دستگیری بشید

2738