2733
2734
عنوان

با شوهرم دیشب

430 بازدید | 26 پست

رفتیم دور دور  جاتون خالی خیلی خوش گذشت 

دیشب تولدش بود تو کافه گرفته بودم وقتی با دوستای خانوادگیمون خداحافظی كردیم گفتم منو ببر بلال بخورم کنار سد کلی جاها دیگه 😍

شما کجا میرین خانوما 

⁧⁧⁧ ص۪۪۫۫ا۪۪۫۫حِ۪۫ب۪۫ ضَ۪۫ـ۫ـ۪ࢪَ۪۫۫با۪۫ن۪۫۫ قَ۪۪۫۫لبَ۪۫م۪۫۫ۍ۪۪۫ د۪ل۪۪۫۫بــ۪۫۫ـ۪۪۪۫۫ــꔚ۪۪۪۫ـ۪۫ـ۪۪ــ۪۫ر •️                  کاربری واسه یکی دیگه بود . الان از ۱۴۰۳/۲/۲ به بعد دسته منه محض احتیاط گفتم 😁 اسمم هم سحر .        متاهل💍

زیر پتو 😕😕😕😕

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

خوش# 🥂🍻🍷

فدات عزیزم 

⁧⁧⁧ ص۪۪۫۫ا۪۪۫۫حِ۪۫ب۪۫ ضَ۪۫ـ۫ـ۪ࢪَ۪۫۫با۪۫ن۪۫۫ قَ۪۪۫۫لبَ۪۫م۪۫۫ۍ۪۪۫ د۪ل۪۪۫۫بــ۪۫۫ـ۪۪۪۫۫ــꔚ۪۪۪۫ـ۪۫ـ۪۪ــ۪۫ر •️                  کاربری واسه یکی دیگه بود . الان از ۱۴۰۳/۲/۲ به بعد دسته منه محض احتیاط گفتم 😁 اسمم هم سحر .        متاهل💍
2731

عشقتون پایدار

هـر گوزل گورسہ گوزوم عشقینہ حیران اولماز**اورگیم اوزگہ لرین عـشقینہ قوربان اولماز**قلبیمین صاحبے سن، مین یول اگر سیندیرسان**سنین عشقینده جانیم چیخسا دا پشمان اولماز
2738
خداروشکر  خیلی خوشحال میشم یک خانم شاد باشه و راضی❤️🌺😍

شما شاد باشین عزیزم 

قبرستون

عه خواهر 

پایدار باشید..🤍

ما آدم ها دو سبد با خودمون داریم : یکی جلومون آویزونه یکی هم پشتمون ؛ نکات مثبت و خوبی هامونو میندازیم تو سبد جلویی ، عیب هامونو تو سبد پشتی ؛ وقتی تو مسیر زندگی داریم راه میریم فقط دو چیز رو می بینیم خوبی های خودمون و عیب های نفر جلویی !
پایدار باشید..🤍

فدات گلم 

ما پنجشنبه ای رفتیم بیرون ب اسم دور دور 

هرجا رفتیم ظرفیت پر بود تبدیل شد ب یه دور دور واقعی😂😂😂😂

کل تهرانو چرخیدیم اخرشم ۱۱ شب رفتیم دوتا فلافل خریدیم گوشه پارک خوردیم 

ولی خب چسبید=) 

سالگرد عقدمون بود 

قبرستون

سرخاک کی ؟🥱😭

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻
2706