2737
2739
عنوان

امان از شانس این دنیا فقط شانسه

89 بازدید | 7 پست

اگه شانس داشته باشی خدا تورواز قعر چاه میکشه بیرون میزاره رو سر مردم 

اما اگه شانس نداشته باشی نوک قله هم باشی اخرش میزارتت زیر دست و پای بقیه 

من تمام تلاشمو برای درست شدن شرایط کردم ولی بخت باهام یار نبود نمیدونم خدا چی برام در نظر گرفته ولی امیدی به آینده ندارم . افسردگی و فکر به خودکشی داره دیوونم میکنه اما من وقتی حالم خوب میشه به خودم میگم که باید خوش بگذرونم حالا که هیچکس منو دوست نداره من خودمو دوست داشته باشم . من کم آوردم . دوستان عزیز اگه توی تاپیک های من اظهار نظر کردید لطف خودتون رو میرسونید ولی اگر جوابی ندادم و فقط لایک کردم لطفا ناراحت نشید من معمولا توی شرایط بد روحی اینجا تاپیک میزنم و ممکنه از حوصلم خارج باشه جواب تک تک رو بدم عشقای دلم ❤️🥺                                                                                           
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

لعنت به شانس

✍🏻 ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ، از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!                                                   ممنون میشم اگر برای شادی روح دوست آسمونیم فاتحه بخونید یا صلوات بفرستید ، اگر انجام دادید حتما بهم بگید که دعاتون کنم و برای سلامتی تون صلوات بفرستم 💌
2728
دقیقا اخرسرم میگن هرکی نون دلش رو میخوره در حالی که هیچ ربطی نداره 

دقیقا، اصلا اینو قبول ندارم یسریا هستن هرچی تلاش میکنن هیچی نمیشن یکی میبینی بی عرضه بد ذات از زمین و آسمان براش روزی میاد

بخدا اطرافم دیدم که میگم

دقیقا، اصلا اینو قبول ندارم یسریا هستن هرچی تلاش میکنن هیچی نمیشن یکی میبینی بی عرضه بد ذات از زمین ...

حالا من یه دفعه اینو یه جا گفتم طرف دو روز کامل بهم میگفت

گناهانت مانع پیشبرد کارات

با زبون بی زبونی گفت از که گناهکاری 😕

دقیقا👍👍👍

موفقیت آدما بستگی زیادی به نقطه ی شروعشون داره

اونی ک تو ی خانواده ی مرفه و با فرهنگ و حامی بدنیا میاد قططططعا شرایطش فرق داره با اونی که چشماشو باز میکنه پدرمادر میزنن تو سرش و دو قرون خرجش نمیکنن تازه زور هم بهش میگن و اجازه پیشرفت بهش نمیدن

بعضی آدما از زیر صفر شروع میکنن، بعضیام فقط از یه پله پایینتر از موفقیت

⛔⛔اگه زیر۲۰ سال هستی تو تاپیک من نیا،نظر نده و ریپلایم نکن به هیچ عنوان..ممنون که احترام خودتو نگه میداری⛔⛔
حالا من یه دفعه اینو یه جا گفتم طرف دو روز کامل بهم میگفت گناهانت مانع پیشبرد کارات با زبون بی زبو ...

اره منم یبار این حرفو از یکی شنیدم خییییییلی دلم شکست اما دو سه سال بعد بد جوری خورد مثل مشکل من براش پیش لومد

2740