2733
2734
عنوان

کیا باوجود عفونت باردار شدن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 257 بازدید | 38 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خارش شدید ترشح پنیری شکل خیلی افتضاح بود وقتیم ک خوب میشدم بعد دوماه عفونت برمیگشت 

آهان‌ ممنون گفتی

خدایا میدونم به این زودیا یه نی نی خوشگل بهم بدی بشه همدم پسرم 🥹
من دوسال پشت سر هم عفونت داشتم همش مطمعن شو ک همسرت هم بهداشتشو رعایت می‌کنه اگه متاهلی

باردار شدید؟ 

یه روز میشم تو کربلا مجاور تو ان شاءالله؛ امام حسین عزیزم💔 اللَّهُمَّ عَجِّل لِوَلِيِّكَ الْفَرَج🤲🏻
2731

وای من یه بار مجازی دکتر برام دارو و ازین پمادای واژینال انقد حالم بد شد همش سرگیجه و تهوع داشتم

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی 
عفونتم برطرف شده کلا  ولی تنبلی تخمدان شدید دارم باردار نمیشم

چکار کردید که برطرف شد؟ 

دکترتون تهرانه؟ 

من ازمایش دادم برای تنبلی دکتر گفت خوبه مشکلی نیس

یه روز میشم تو کربلا مجاور تو ان شاءالله؛ امام حسین عزیزم💔 اللَّهُمَّ عَجِّل لِوَلِيِّكَ الْفَرَج🤲🏻
واقعاً آدم استرس میگیره  اینجا سرزمین عجایبه همه چیش با بقیه جاها فرق میکنه . حتی حرکت اسپرم ...

وای عالی بود دقیقا😂😂👌

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی 
وقتی خودتون دارو مصرف میکنید برا شوهراتونم از دکتر بخواین دارو تجویز کنه یه وقتایی شما خوب میشین عفو ...

دکتر به منو شوهرم قرص داد من خوردم خیلی سرگیجه و تهوع داشتم شوهرم منو دید نخورد قرصارو😑