2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

niniyar_2 که به شما گفت:

⬇️⬇️

استارتر تبلیغ و گذاشتن لینک ممنوعه

⬇️⬇️

باز ادامه میدین ❗️❗️❗️

🟩 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.
niniyar_2 که به شما گفت: ⬇️⬇️ استارتر تبلیغ و گذاشتن لینک ممنوعه ⬇️⬇️ باز ادامه میدین ❗️❗️❗ ...

من تبلیغ نمی‌زارم که 

اطلاع رسانی هست 

توی قوانین گفته اگر خدماتی خواستید ارائه بدید میتونید عکسش رو بزارید 

پولی نیست که

2738
من تبلیغ نمی‌زارم که  اطلاع رسانی هست  توی قوانین گفته اگر خدماتی خواستید ارائه بدید میت ...

تبلیغ کانالتون اسمش تبلیغ نیست ❓️❗️❗️

🟩 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.
من تبلیغ نمی‌زارم که  اطلاع رسانی هست  توی قوانین گفته اگر خدماتی خواستید ارائه بدید میت ...

🟥🟥🟥 صحبت niniyar_5:

⬇️⬇️

در صورت نیاز به معرفی کالا یا خدمات خاص می توانید به صورت مستقیم تصویر و مشخصات محصول را در تا ...

الان شما عکس گذاشتین ؟ نه ❌️

دارین کاربران رو می برین خصوصی و لینک میدین یا آیدی میدین که این خلاف قوانین سایته.

2706